Танці в Ульяновську стали користуватися більшою популярністю, ніж раніше

Tags :

Катерина Миронова робить все можливе для розвитку танцювального мистецтва в нашому місті.

Цю дівчину напевно бачив кожен Ульянівець - за все своє життя Катерина Миронова вже встигла виступити практично на всіх відкритих і закритих майданчиках міста - на святах, фестивалях або конкурсах, пише http://www.gismeteo.ua/. Енергійності цієї танцівниці залишається тільки позаздрити. Між тим Катя ставить перед собою високі цілі - наприклад, зробити популярними в Ульяновську раніше невідомі стилі танцю.

- Зі скількох років займаєшся танцями і як взагалі стала танцювати?

- Танцями займаюся з чотирьох років, колись мама привела мене в танцювальний колектив і, незважаючи на моє явне небажання займатися нудним, як мені тоді здавалося, мистецтвом танцю, далі колективу справа не обмежилася, і мене віддали в школу мистецтв на хореографічне відділення. Сім років навчання не пройшли даром і дали дійсно велику базу знань, навичок і досвіду виступів. Далі послідували інші танцювальні колективи та розвиток в абсолютно різноманітних стилях. Ніхто тоді, ні батьки, ні я сама, не здогадувалися, що це захоплення стане невід'ємною частиною мого життя і улюбленою роботою.

- Які стилі тебе приваблюють найбільше і чому?

- На даний момент я займаюся і викладаю абсолютно різні стилі танцю. Будь-який стиль - це завжди складна хореографія, зі своєю історією, базою рухів. Завжди вважала, а тепер і говорю всім тим, хто у мене займається і в студії, і в колективі «Prime time», що треба пробувати все і розвиватися в різних напрямках. На даний момент викладаю такі стилі, як dancehall, twerk (booty dance), jazz funk, voque, high heels, strip acrobatic, jazz modern, але і не забуваю про стилі, завдяки яким і потрапила у світ сучасної хореографії - hip hop, house , waacking. Виходячи з того, що знаю і чим володію, можна створити свій власний стиль хореографії, ніж я можу пишатися.

- Розкажи про свої досягнення на цьому терені.

- Досягнень багато. Найголовніше - це участь у величезній кількості конкурсів російського масштабу, поволзького і, звичайно, міського. І можу похвалитися численними перемогами як в сольних номінаціях, так і в групових, де виставляю свій професійний колектив та групи студії. Перераховувати всі досягнення довго, найкрайніші - це 1-е місце з чемпіонату Самари (травень 2014 року) і всі три призових місця на недавно минулому чемпіонаті в нашому місті («Спека 2014»). Як звичайно, на місці стояти не збираюся і вже починаю готуватися сама і готувати учнів до нових поїздок на конкурси і чемпіонати.

Крім конкурсної діяльності завдяки багаторічному досвіду проводжу майстер-класи для інших колективів, з'являюся в складі суддівської колегії на міських та обласних конкурсах творчості, ну і звичайно, виступаю на всіх заходах міста.

- Яке твоє виступ тобі запам'яталося найбільше?

- Самими запам'ятовуються виступами для мене є новорічні концерти. Вони завжди унікальні і незвичайні. Останнім таким був цей Новий рік - танцювала на площі з 22.00 вечора до 04.00 ранку. Було холодно, голодно, вимативающе, потрібно було поєднати ще пару концертних майданчиків. Із завданням впоралися і отримали масу вражень.

- Бувають ситуації, коли ти собою незадоволена? Як справляєшся?

- Як правило, я дуже часто собою буваю незадоволена. Мені завжди здається, що можна ще краще, ще якісніше. В цьому плані я точно перфекціоніст, тому намагаюся не опускати руки, якщо щось не виходить - тренування і ще раз тренування. Однак без повноцінного відпочинку це, звичайно, дуже важко і фізично, і морально. Тому завжди вчасно потрібно давати хоча б невелику паузу, відпочинок. І з новими силами далі в бій!

- Як проходять твої тренування?

- Заняття в студії відрізняються від занять в моєму колективі. У студії попроще, хоча я також завжди орієнтую всіх на результат і вимагаю вкладення сил в заняття. Але більшість займаються приходять, щоб відпочити і розслабитися після роботи, і це треба розуміти! Тому темп занять енергійний, але я завжди підбудовуюся під людей і намагаюся зробити його максимально комфортним для всіх. І, звичайно, намагаюся крім танцювальних знань дати емоційний позитивний заряд! В колективі все суворіше. Заняття триває значно довше, від двох і до трьох, а іноді й більше годин. Там у нас завжди жорсткі мети - конкретний виступ або конкурс. Тому там розслаблятися ніколи, робота кипить повним ходом на кожному занятті.

- Хто допомагає придумувати образи для виступів? Який був найяскравіший?

- Образи для виступів завжди виходять спонтанно. Щось приходить в голову мені, щось мені пропонують хлопці. Виходить колективна творчість, кожен може побути ідейним натхненником нового номера! А взагалі, щоб придумувати щось цікаве, незвичайне, яскраве, потрібно черпати натхнення звідусіль, бути різнобічним. Багато ідей почерпнуті з книг, фільмів, кліпів, виступів різних артистів. Таким, наприклад, був один з останніх моїх образів - образ Капелюшника з «Аліси в країні Чудес». А взагалі, я багато ким встигла побути за своє прожите творче життя.

- За твоїми спостереженнями, молодь в Ульяновську стала активніше в цьому плані? Люди охоче йдуть в школи танців?

- У нашому місті ситуація з танцями завжди трохи складніше, ніж в інших містах. Те, що вже танцює, приміром, Москва, дійде до нас тільки через якийсь час. Що вже говорити про Європу в цілому. Але я всіма силами намагаюсь це виправляти, тому якщо поки в нашому місті такий стиль танцю, як Voque, поки ніхто не танцює, і він маловідомий, то завдяки тому, що ми почали ставити в цьому стилі номери, він все одно скоро набере свою популярність . Для порівняння - Тольятті, Самара і Казань в ньому вже добре розвиваються. Також йдуть справи і з іншими стилями. З якоюсь боязню люди перепитують, що таке booty dance, jazz funk. Але в цілому, танці стали користуватися значно більшою популярністю, ніж років 5 тому. Це добра тенденція, і я думаю, вона збережеться в розвитку і далі, адже немає нічого прекраснішого дівчата, а тим більше хлопця, прекрасно рухаються на танцполі! І ніякої вік цього точно не перешкода.

- Яку мету ти поставила собі зараз?

- Глобальна мета у мене завжди одна - розвиватися далі, не зупиняючись підвищувати свій рівень і рівень усіх тих, хто займається у мене, їздити на все нові і нові майстер-класи і, як наслідок, вигравати всі конкурси і чемпіонати! І звичайно, намагатися донести нашому місту все різноманіття танцювального мистецтва в повній мірі!