Фріроли EPT в Києві

Tags :

Наближається 6-й сезон EPT, і перший його турнір - Київський чемпіонат EPT зі спортивного покеру пройде з неймовірним розмахом.

За адресою poker-today.ru ви можете дізнатись правила покера комбинации абсолютно безкоштовно. Звертайтесь за вказанною адресою, щоб ознайомитись быльше детально.

Серія EPT вперше відвідає Україну та її столицю Київ. Ви також можете відправитися туди, оскільки PokerStars пропонує Вам пройти відбір абсолютно безкоштовно. Ми розіграємо шість призових пакетів в рамках нашої акції «Фріроли EPT в Києві» - виграйте путівку і вирушайте до Києва, щоб зіграти в живій покер за мільйони доларів призового фонду.

Київ - прекрасне місто, відомий своїми пам'ятками та культурними цінностями. На цьому турнірі зберуться найкращі гравці світу, включаючи членів команди Team PokerStars Pro з Росії Алекса Кравченко та Івана Демидова. Головна подія буде проходити з 18 по 23 серпня, і у Вас є шанс потрапити на нього.

Пройти відбір на Київський чемпіонат EPT зі спортивного покеру можна, взявши участь у щоденних фріролах і FPP-сателітах. Вам потрібно потрапити на тижневий фінал, де Ви зможете поборотися за призовий пакет учасника EPT в Києві, який включає бай-ін турніру, номер у готелі та гроші на витрати.

6-й сезон EPT обіцяє стати найбільшим з усіх сезонів. Разом з ним Ви зможете відвідати кращі живі турніри з покеру, які будуть проходити в найкрасивіших містах Європи.
Як взяти участь

Відбіркові фріроли акції «Фріроли EPT в Києві» проходять щодня з 6 липня по 15 серпня (час початку см. в таблиці нижче). Знайти їх можна в лобі PokerStars на вкладці «Турніри»> «Регіональні», або запровадивши «EPT Kiev Freeroll» у фільтрі турнірів.
Турнір Бай-ін Дата Час Приз
Відбірковий фрірол «EPT Kiev Freeroll» Ні 6 липня - 15 серпня 18:00 і 23:00 МСК (10:00 і 15:00 ВВ) 9 путівок на тижневий фінал

Тижневі фінали будуть проходити по неділях 12, 19 і 26 липня, а також 2, 9 та 16 серпня в 23:00 МСК (15:00 ВВ). Переможець тижневого фіналу отримає призовий пакет, що включає бай-ін Головної події, номер у готелі та гроші на витрати.

Якщо у Вас виникнуть запитання про акцію «Фріроли EPT в Києві», звертайтеся в службу підтримки за адресою support@pokerstars.net.