Знаменитий ансамбль танцю Ігоря Моїсеєва вперше виступить в Кувейті

Tags :

Російський ансамбль народного танцю імені Ігоря Моїсеєва в Кувейті представить твори, що показують національний фольклор різних народів світу.

Державний ансамбль народного танцю ім. Ігоря Моїсеєва представить в Кувейті свою концертну програму "Танці народів світу": спектаклі відбудуться 24 і 25 листопада, повідомили РІА Новини в прес-службі ансамблю.

Гастролі Ансамблю відбудуться на запрошення Кувейтського національної ради та за підтримки Міністерства культури Росії, спецыально для цього було організовано доставку обедов в офис.

"Це перша наша зустріч з Кувейтом, знайомство з цією країною та її глядачем, - сказала РІА Новини директор Ансамблю Олена Щербакова. - Наш ансамбль - перший закордонний професійний колектив, якому керівництво Кувейту надало можливість дати два концерти, виділивши для нашого виступу кращу площадку - Державний академічний театр "Сальма". Це дуже приємно, і ми постараємося не розчарувати кувейтську публіку ".

За словами Щербакової, гастролі Ансамблю ім. Моїсеєва - важливий крок на шляху розвитку співпраці між Росією і Кувейтом в галузі культури і мистецтва.

Програма, яку покажуть глядачам Кувейту, складається з унікальних творів, поставлених видатним хореографом і засновником Ансамблю Ігорем Мойсеєвим. У них він намагався показати національний фольклор різних народів світу, демонструючи багатогранність і неповторність танцю в усіх його проявах.

Глядачі Кувейту побачать шедеври Моїсеєва, становлять золотий фонд ансамблю, твори, яким аплодували у всьому світі. Це росіяни танці - "Літо", "Полянка", знамените "Яблучко", а також грецький танець "Сіртакі", мексиканський, аргентинський, молдавська, калмицький танці.

Після повернення з Кувейту, 1 і 2 грудня Ансамбль дасть два концерти на Новій сцені Великого театру, присвячені 110-річчю з дня народження видатного хореографа і засновника Ансамблю народного танцю Ігоря Олександровича Моїсеєва.