Запальні танці "Юності Прибужжя" підкорили миколаївців

Tags :

Присвоєння або ж підтвердження почесного звання є однією з форм визнання системної роботи творчого колективу, рівня його професійної майстерності.

12 квітня під Палаці творчості учнів пройшов справжнє свято танцю - творчий звіт ансамблю танцю «Юність Прибужжя» (керівник Белічка Валентина Володимирівна) з підтвердження високого і почесного звання «Народний художній колектив».

У залі, в якому встановлені кондиционеры цена, зібралися батьки вихованців, друзі, випускники колективу, відомі хореографи міста, шанувальники хореографічного мистецтва.

Концертна програма творчого звіту складалася з яскравих різножанрових номерів - від українських народних танців до сучасних хореографічних постановок. Майстерне, професійне виконання складних композицій і трюків, артистизм вихованців, чудова музика і яскраві костюми створили справжню атмосферу свята танцю.

Юні артисти танцювали з таким задоволенням, що їх запал, настрій і енергетика передавалася глядачам. Кожна танцювальна композиція супроводжувалася гучними оплесками і криками «Браво!».

Всі присутні в залі: оціночна комісія і глядач стоячи аплодували юним танцюристам, керівнику ансамблю Белічка Валентині Володимирівні, педагогам Степаненко Ользі Михайлівні, Кисіль Ользі Яківні, Белічка Ігорю Олексійовичу, Бурлаці Ярославу Васильовичу і аккомпаниаторам Зуб Наталії Іванівні, Дратману Якову Матвійовичу.

Ми впевнено можемо сказати, що «Юність Прибужжя» гідно несе почесне звання «Народний художній колектив».

Свято закінчилося, а емоції і почуття від побаченого переповнюють досі. Бажаємо талановитому колективу, їх керівнику і педагогам нових успіхів і перемог на танцювальному «Олімпі», творчих злетів, натхнення і завзяття, неповторних яскравих виступів.