Влада Таїланду пообіцяли заборонити еротичні танці на автосалоні в Бангкоку після скандального номера (ВІДЕО)

Tags :

Прем'єр-міністр Таїланду, генерал Прают Чан-Оча доручив Міністерству культури і поліції подумати над заходами щодо запобігання сексуальній експлуатації на міжнародному автошоу в Бангкоку.

Як повідомляє Asian Correspondent, Чан-Оча обурив відвертий танцювальний номер, показаний напередодні на одному зі стендів салону. У ньому брала участь модель в нижній білизні і чоловік з оголеним торсом. У якийсь момент їх танець на тлі автомобіля перейшов в імітацію акробатичного сексуального акту.

"Це питання совісті кожного, і ніхто не може стверджувати, що модель повинна виконувати такі аморальні і неправильні вчинки за гроші", - прокоментував прем'єр. За його словами, можливо, навіть з'явиться спеціальний закон, що забороняє експлуатацію сексуальних моделей і відверті уявлення на майбутніх автошоу.

Поки ж за аморальну поведінку були оштрафовані обидва учасники скандального дуету - на 1500 бат (42 долари) кожен, а також постановники номера.

Як уточнює преса, дівчина-модель - місцева зірка порно-фільмів Шеррі Самхок. Їй разом з іншими оштрафованим довелося також принести публічні вибачення за інцидент, хоча самі вони вважають його "актом мистецтва".

Тим часом ще до цієї події автосалон, що проходить в Бангкоку з 23 березня по 3 квітня, відвідав міністр культури і розкритикував організаторів заходу за відверті наряди моделей. Asian Correspondent нагадує, що бангкокську автошоу давно славляться своїми ледь одягненими дівчатами, які залучають додаткових глядачів. Тому якщо влада доб'ються свого, то, швидше за все, втратять організатори салону, а також ті, хто їх відвідує не тільки заради автоновинок.