Відома ведуча розповіла, як вмовила чоловіка піти на танці

Tags :

Ведуча новин «Сьогодні», які виходять на каналі «Україна», Анна Панова на Віденському балу станцює з чоловіком танго.

Телеведуча розповіла, як вмовила чоловіка Олександра Кам'янця піти на танці і чому під час репетицій їй доводиться обмотувати туфлі скотчем.

Читайте такжеДень святого Валентина-2019: зірки телебачення прикрасили серію святкових фантиків

За словами Анни Панової, ідея поїхати 1 березня на Цукерковий бал народилася ще в минулому році, коли пара дебютувала на Українському балу у Відні.

«Приятельки запитують мене:« Як ти вмовила свою половину піти на танці? »А мені і зовсім не довелося його вмовляти, він сам запропонував! Хоча до цього не танцював ніколи, навіть на шкільних дискотеках », - розповіла Ганна Панова.

Провідна також зізналася, що їй довелося обклеїти свої танцювальні туфлі скотчем, щоб не забруднити, так як чоловік під час репетицій настає їй на ноги.

Читайте такжеДень святого Валентина-2019: 5 ідей від відомої телеведучої

«Буває, чоловік настає на ноги. Мої тренувальні туфлі з бежевого сатину з перших тренувань обклеєні скотчем, щоб ніжна тканина не так бруднилася і тріпати. Але брудниться все одно. Справедливості заради скажу: не тільки він мені, але і я йому на ноги наступаю! », - зазначила ведуча.

Анна Панова разом з чоловіком Олександром Кам'янцем готуються станцювати на цукеркових балу у Відні вже 1 березня. Це друга поїздка подружньої пари, і в цьому році вони станцюють на паркеті танго.

По адресу golta-farm.com.ua вы можете приобрести Якорцы стелющиеся и посеять их в собственном саду, чтобы сделать его непревзойденным.