В Уфі національні танці у виконанні ансамблю імені Файзі Гаскарова стануть подарунком для гостей самітів

Tags :

На концертах для гостей самітів ШОС і БРІКС в Уфі Державний академічний ансамбль народного танцю імені Файзі Гаскарова представить яскраві нові постановки.

Це «Казахська сюїта», «Киргизький весільний танець», хорезмский танець «брязкіт» і китайський жіночий танець «Місячний політ метелика». Поставили всі танці хореограф з Туреччини Арман Нурмухаматули і його асистентка - солістка балету Астани Айжан Жунусова, з якими у ансамблю склалася плідна співпраця.

Для нових танців, здатних прикрасити репертуар прославленого колективу, пошили барвисті костюми (художник по костюмах Наталя Степанова). Киргизький танець вже був показаний на Днях культури і науки Республіки Башкортостан в Киргизстані в березні цього року. «У Киргизії наш новий танець публіка прийняла із захопленням. Під час репетицій концертів самітів в Уфі московські режисери теж високо оцінили нашу роботу », - повідомив директор ансамблю Філюз Казакбаєв.

Танцювати для гостей самітів артисти будуть у супроводі Національного оркестру народних інструментів. Російський танець, вже яким в репертуарі, колектив виконає під акомпанемент Ансамблю російських народних інструментів «Забава». Всі нові постановки уфимський глядач побачить на гала-концертах ГААНТ імені Ф.Гаскарова восени 2015 року.

У період підготовки до самітів для провідних колективів республіки також були поставлені нові танці: китайський танець - для Нефтекамськ ансамблю «Вікторія», казахський - для Стерлітамакського ансамблю «Сонечко», таджицький - для Театру танцю Стерлитамакского театрально-концертного об'єднання і узбецький - для Сібайского ансамблю танцю.

Джерело: http://kleopatra0707.com/jewlery/