В цифрах і фактах: танці допомагають керувати ліпідами і знижують холестерин

Tags :

Танець - найдавніше з мистецтв: він відображає потребу людини передавати свої почуття через рухи тіла.

Танці допомагають нашому організму управляти ліпідами. В результаті цього в крові підвищується рівень «хорошого» холестерину і знижується кількість «поганого».
Танці на сніданок, танці на обід. Вальс врятує від депресії

Майже всі важливі події в житті первісної людини відзначалися танцями: народження, смерть, війна, обрання нового вождя, зцілення хворого ... За допомогою танцю молили про дощ, сонячному світлі, родючості, захисту і прощення.

В середньому 1 тонну піднімають професійні танцюристи-чоловіки під час балетної постановки, надаючи підтримку танцівницям.

408 годин - два тижні і три дні - танцював диско в 1983 році Пітер Стюарт з Англії.

М'язові зусилля і частота дихання у танцюристів, які беруть участь в змаганні, такі ж, як у плавців, велосипедистів і бігунів олімпійського рівня, які виступають на дистанції 800 м.

У 3 рази краще фізична форма у тих літніх людей, хто відвідує класи з танців, ніж у тих, хто займається за стандартною програмою підтримки здоров'я для пенсіонерів.

Від 500 до 700 ккал можна спалити за одну годину енергійного танцю.

Уроки Шахерезади. Чим корисний танець живота
У XIX - початку XX століття з'являються спеціальні приміщення і майданчики для танців: кафешантан, танцювальні бари, зали, садові майданчики.

119 986 людей брали участь у найбільш масовій танцювальної акції, яка проходила в 1988 році в Маямі. Тоді був встановлений світовий рекорд по найдовшій лінії танцюристів конги - кубинського танцю, в ході якого танцю шикуються в шеренгу.

М'язові зусилля і частота дихання у танцюристів, які беруть участь в змаганні, такі ж, як у плавців, велосипедистів і бігунів олімпійського рівня, які виступають на дистанції 800 м.

Східні танці - чудовий спосіб профілактики ускладнень у жінок, які часто виникають при пологах.

На 2% більше кисню в крові у танцюристів в порівнянні з фізкультурниками.

Танці зміцнюють стабілізуючі м'язи і допомагають уникнути травм в повсякденному житті.

http://id-binaroptions.com/binomo-indonesia/