В Якутії влаштували танці при -43 градусах заради рекорду

Tags :

В Якутії провели саму морозну дискотеку в світі. У місті Среднеколымске Среднеколымского району 300 людей вийшли на берег річки Анкудинки потанцювати при -43 градусах заради того, щоб потрапити в Книгу рекордів Гіннесса, повідомляє YakutiaMedia.

Восени минулого року 51-річний підприємець Афанасій Бубякин подав заявку в книгу рекордів Гіннесса, яка була схвалена. Суть встановлення рекорду полягає в проведенні професійної вуличної дискотеки при самій низькій температурі.

"Ви не уявляєте, як буде гарно, туманний мороз світломузика заграє всіма кольорами веселки. Такого ще ніхто не бачив. Сподіваюся, що земляки підтримають мою ініціативу. Реагують по-різному, більшість обіцяють прийти потанцювати з сім'ями і родичами. Їм цікаво взяти участь в такому історичному подію", - зазначив організатор свята у грудні.

Ідея про проведення незвичайного шоу прийшла не випадково, в 70-х роках Афанасій був діджеєм в місцевому клубі, влаштовував запальні дискотеки для молоді, а зараз "хоче запалити вже по-дорослому".

До речі, для встановлення рекорду було достатньо 100 учасників гулянь. За словами місцевого жителя Владислава Третьякова, щоб встановити рекорд, учасникам дискотеки потрібно було танцювати на морозі рівно 30 хвилин, але всім настільки сподобався захід, що танці продовжили ще на одну годину.

Найстаршою учасницею самої холодної дискотеки в світі стала 100-річна Марія Кокоріна.

Якутія - найбільший регіон Російської Федерації, розташована в північно-східній частині Сибіру. Понад 40% території Якутії розташовані за Північним полярним колом. Саме на території цього суб'єкта знаходиться Оймякон, це село відоме як один з "полюсів холоду" на планеті. За неофіційними даними, у 1938 році в селищі була зафіксована температура -77,8 градуси.