Учасник шоу "Танці" Дмитро Щебет отримав травму під час виступу в Дзержинську

Tags :

Артист впав під час виконання трюку

За фактом нещасного випадку організована проверка.По фактом нещасного випадку організована проверка.Фото: Анастасія МАЛИШЕВА

Під час шоу-концерту учасників «Танці» на ТНТ »в Дзержинську 27 березня стався ПП: серйозно травмувався один з артистів.

Як повідомили в Державній інспекції з питань праці у Нижегородської області, 24-річний танцюрист отримав травму під час виконання акробатичного трюку.

- Під час виступу тут учасник шоу виконував сальто, невдало впав і отримав черепно-мозкову травму голови, - розповіли в прес-службі відомства.

Концертний адміністратор проекту "Танці" на ТНТ "Анатолій Концевич підтвердив, що інцидент стався з переможцем третього сезону« Танців »Дмитром щебет. Однак, за його словами, ні про яку черепно-мозковій травмі мови не йде.

- Я особисто відвозив Дмитра в лікарню. У мене на руках є висновки лікарів про те, що він отримав вивих шийного відділу хребта. Чому відомості в госструктуру потрапили в такому спотвореному вигляді, незрозуміло, - повідомив Анатолій Концевич.

Як розповіла «Комсомолці» мешканка Дзержинська, яка була на концерті, під час самого шоу на сцені ніхто з артистів не падав і будь-яких позаштатних ситуацій не відбувалося. Можливо, неприємність трапилася за лаштунками.

На тому концерті Дмитро Щебет не виступав соло і не брав участь в загальному танці, що не на жарт схвилювало численну армію його шанувальників.

«Дим, з тобою все в порядку? Чому твого соло не було і в кінці з усіма не вийшов? »,« Що там зі щебетом, живой ??? »- писали вони в соцмережах.

На щастя, вже 28 березня артист поспішив заспокоїти своїх передплатників.

- Дякую всім за турботу, за ваші слова підтримки! Вже начебто все нормально і не страшно. Все буде добре, - написав Дмитро Щебет на своїй сторінці в соцмережі.

- Діма, бережи себе! Ми за тебе переживаємо, - написала одна з шанувальників його таланту.

Зараз Нижегородська Гострудинспекции очікує сповіщення від роботодавця артиста - ТОВ «Комеді клаб продакшн». Фахівці відомства вже приступили до розслідування нещасного випадку. Медики встановлюють ступінь тяжкості ушкодження здоров'я травмованого артиста.

На 28 березня виступ учасників шоу «Танці» заплановано в Нижньому Новгороді. За словами концертного директора, Дмитро Щебет візьме участь в цьому заході.