У танці по кришталевим щаблях

Tags :

1500 учасників, 15 загальноосвітніх шкіл та як мінімум три тисячі глядачів - такий підсумок пройшов минулого тижня VII загальноміського фестивалю бального танцю «Кришталеві ступені» в місті Іркутськ.

Юні танцюристи покажуть свої таланти. Фестиваль танцю «Кришталеві ступені» пройде в Іркутську
Свято танцю і музики, краси і грації, а ще - масу позитивних емоцій, Іркутянам в черговий раз подарував клуб «Байкал-данс» і «Іркутська школа бального танцю». До речі, як зазначає її директор Оксана Бєлобородова, з 2012 року, коли захід відбувся вперше, юних шанувальників активного способу життя та спорту, що виходять на паркет по «кришталевим ступінях», стало в чотири рази більше.

- Коли ми тільки починали самостійну роботу, заповітною мрією, найголовнішим бажанням було навчити танцювати всіх, - згадує вона. - Не тільки тих, хто стане спортсменами, чемпіонами, а й усіх бажаючих. Щоб восточные танцы для начинающих, а також інші види були доступні будь-якій людині, незалежно від його віку, комплекції, здібностей і можливостей.

І судячи з того, як популярні в Іркутську бальні танці, ця мрія Оксана Бєлобородова та її чоловіка - керівника клубу «Байкал-данс» Віктора Бєлобородова, практично збулася. Цей факт відзначили навіть на державному рівні - на гала-концерті фестивалю «Кришталеві щаблі» міністр спорту Іркутської області Ілля Рєзнік вручив йому подяку від свого «старшого» колеги Віталія Мутко - за популяризацію бальних танців і внесок у розвиток спорту.

- Я абсолютно переконаний, що кожна людина якийсь відрізок життя повинен займатися танцями, - говорить Віктор Бєлобородов. - Вони впливають на формування особистості людини, адже крім високого рівня спортивної підготовки, бездоганного володіння складною танцювальною технікою, танцюристу необхідний бездоганний зовнішній вигляд, внутрішня зібраність, вміння спілкуватися, впевненість у собі, музикальність ... І ми бачимо, як заняття танцями впливають не тільки на дітей, а й їхніх батьків, міняючи на краще. Так що переконаність у тому, що в танці треба залучати якомога більше людей, міцніє у нас рік від року.

Тижневик «АиФ-Іркутськ» повною мірою розділяє це переконання і тому впродовж багатьох років є інформаційним спонсором заходів клубу «Байкал-данс», у тому числі - фестивалю «Кришталеві ступені».