У Сочі покажуть справжні турецькі танці

Tags :

Ансамбль народного танцю HÜYHAD візьме участь у I Міжнародному фестивалі народної творчості «Паралелі», який проходитиме в Сочі Парку з 25 грудня по 10 січня.

Ансамбль існує при університеті, об'єднуючи викладачів і студентів, пише http://kreditmarket.ua. Великий творчий колектив розділений на два склади - дитячий і дорослий. HÜYHAD з етнографічною точністю відтворює і дбайливо зберігає культурні цінності Туреччини, популяризує народні танці і передає традиційне танцювальну майстерність із покоління в покоління. Активно гастролюючи за межами Туреччини, учасники ансамблю діляться з іноземними глядачами скарбами своєї народної культури і знайомляться з традиціями інших країн. Ансамбль HÜYHAD з успіхом виступав в Італії, Греції, Угорщини, Грузії.

- Ми щиро сподіваємося, що наші виступи будуть цікаві і глядачам в Сочі, - говорить керівник колективу, професор Мурат Танжер. - Ми знаємо, як популярні в Росії романтичні турецькі телесеріали історичної тематики, і представимо експресивні, яскраві танці в багатьох традиційних костюмах.
У період проведення фестивалю виступи турецького колективу відбуватимуться на Головній Сцені Сочі Парку щодня. Початок тригодинного зведеного концерту учасників фестивалю о 14:00, відвідування вистави включено у вартість єдиного вхідного квитка і додатково не оплачується.