У Миколаєві юні таланти показали барвисті танці народів світу

Tags :

29 квітня в концерт-холі «Юність» відбулося обласне свято хореографічного мистецтва «Танці народів світу», в якому взяли участь 26 колективів з Миколаєва та Миколаївської області. Про це повідомили в Миколаївському обласному центрі народної творчості.

Всі виступи супроводжувалися бурхливими оваціями в залі, адже глядачам подарували справжню кругосвітню подорож! Танці, були сповнені емоційністю, почуттями, і, звичайно, справжньою хореографічної майстерністю, передали нам всю атмосферу кожної країни, яка була продемонстрована під час свята. Танці пристрасної Аргентини, патріотичної України, емоційної Іспанії, запальною Бразилії, колоритною Болгарії, Китаю, Індії, США, Греції, Німеччини, Росії, Мексики, Франції, Єгипту та інших чудових країн, а також таких народів, як євреї і цигани, подарували глядачам гарні враження і настрій на весь день.

«Спасибі всім колективам, які створили для нас це свято, а також глядачам, які відвідали захід! Бажаємо всім учасникам даної події успіхів і творчого натхнення, яке і надалі буде приносити радість і задоволення всім шанувальникам хореографічного мистецтва », - йдеться в повідомленні.

На сайті budservic.com.ua продаеться металочерепиця високої якості. Дах це надважлива частина будь-якого будинку, тому на цьому не варто економити.