У Йоганнесбурзі супергерої влаштували танці на світанку

Tags :

Понад 300 людей взяли участь в танцювальному флешмобі "Секретний світанок" в самому населеному місті ПАР

Сотні молодих людей, одягнених в костюми супергероїв, балерин і тварин, взяли участь в танцювальному флешмобі в одному з парків Йоганнесбурга. У повній тиші люди виконували найнеймовірніші піруети під променями сонця, що сходить, власне тому захід і отримало назву "Секретний світанок". В кінці всі танцюристи взялися за руки і утворили велике коло, перш ніж розійтися по своїх справах.

Незвичайне розвага покликане хоч якось розбавити нудну життя молодих людей, які день у день трудяться без відпочинку в офісах і на підприємствах міста. Очікується, що подібні ранкові тренування триватимуть в цілому два тижні.

Кожна зустріч триває близько години і має власну тему. Одна з останніх, наприклад, пройшла на терасі даху і була присвячена темі 70-х. Цей "світанок" став даниною поваги музикантові Девіду Боуї, який помер на початку січня.

Місце нового "Секретного світанку" розкривається лише за день до заходу, щоб зберегти інтригу. Вартість участь складає 100 південноафриканських ранд (майже 500 рублів).

Як розповів news24.com Джеймі Берон, який є одним з організаторів флешмобу, подібні заходи зараз користуються популярністю в усьому світі. До цього він вже проводив аналогічні зустрічі в Лондоні, Лос-Анджелесі, Токіо та інших містах світу.

Джерело: http://hmstudio.com.ua/419-sherst-dlia-valianija-avstralijskij-merinos