У Баку відбувся Dance Start за участю зірок телепроекту "Танці" Адама і Олени Гуменний (ФОТО)

Tags :

 У NERO Dance Centre пройшов черговий проект Dance Start - 3, в ході якого було проведено майстер-клас відомих російських хореографів, зірок популярного танцювального телепроекту "Танці" Адама і Олени Гуменний, повідомили Trend Life організатори проекту.

У майстер-класі взяли участь понад 120 осіб, серед яких були як досвідчені танцюристи і хореографи, так і зовсім юні, початківці танцюристи. Учасники проекту змогли не тільки отримати безцінний досвід під час ознайомлення із запальною хореографією по джаз-фанк (Jazz-Funk) і Денсхолу (Dancehall), але і море позитивних емоцій, а також поради для розвитку і вдосконалення в танцювальному мистецтві.

Для гостей була відкрита фан-зона із зірковими хореографами, де всі бажаючі змогли задати свої питання Адаму і Олені Гуменний, отримати автографи, зробити пам'ятні фото і цікаво провести час.

За словами директора NERO Dance Centre Еміна Усейнова, який є ініціатором проекту, Dance Start - 3 повністю виправдав поставлені завдання.

"Хореографи Адам і Олена Гуменна, а також наші учасники висловили багато теплих про реалізацію проекту. Завдяки злагодженій роботі організаторської команди, проект Dance Start неодноразово демонстрував свої сили і можливості в якісній організації такого роду заходів. Проект націлений на розвиток сучасного танцювального мистецтва Азербайджану, підвищення рівня місцевих танцюристів, розвитку та обміну досвідом хореографів. Обмін емоціями, легкість спілкування, приголомшлива атмосфера і драйв зробили захід надкорисну і незабутнім для нашої молоді. Наш проект набирає обертів, і ми прагнемо до набагато більшого. Обіцяємо, наступний DanceStart- 4, буде ще крутіше і масштабніше! ", - зазначив Емін Усейнов і висловив подяку спонсорам за сприяння в реалізації проекту.

Нагадаємо, що проект "Dance Start" проходить вже другий рік і включає в себе майстер-клас хореографів самих різних танцювальних напрямків, які можна відвідати протягом дня. Метою проекту є популяризація сучасного танцювального мистецтва та розвитку танцювальної культури Азербайджану.