"Цілодобово репетирувати не можу": Женя Кот зізнався, що повернення на Танці з зірками дається йому нелегко

Tags :

Танцюрист запевняє, що всі труднощі зараз - тимчасові

Танцюрист Женя Кот зазначив, що після серйозного лікування йому нелегко повертатися до форми. І все ж танцюрист підкреслює - це тимчасове явище, пише сайт ArtInMotion.

"На подив для себе, так довго і цілодобово репетирувати, як раніше, поки що не можу. Але це тимчасове явище", - говорить Женя Кот.

Нагадаємо, що після невтішного діагнозу - запалення легенів - відомий хореограф і учасник Танців з зірками 2018 Женя Кот був змушений пропускати не тільки репетиції, але також і прямі ефіри. Його зоряна партнерка, співачка Michelle Andrade ставала в пару з іншими танцюристами.

На щастя, зібравшись силами і пройшовши прискорене лікування, Женя Кот повернувся на паркет Танців. Уже під час 11 ефіру танцювального шоу Кот і Andrade виконали чуттєвий Фолк під пісню "Червона рута".

Michelle Andrade і Женя Кот - Фолк

До цього Кот пропустив два прямих ефіри. За цей час він встиг скучити за проектом.

"Як же я з цього скучив! Ось, що лікує артиста. Тільки сцена і глядач ... і справжній друг, моя партнерка Michelle Andrade. Я отримав величезне задоволення від нашого танцю. Мені здається, він вийшов дуже душевним і ніжним", - ділиться емоціями хореограф.

Зараз танцюрист заспокоює: навіть після такої тривалої перерви він готовий "до бою".

"За ці три тижні я хоч і втратив фізичні сили, але накопичив дуже багато енергії, яку хочу віддавати!" - підсумував Кот.