Тиждень моди в Нью-Йорку під грузинські народні танці

Tags :

Виконавці грузинських народних танців підкорюють все нові і нові сцени

Танцівники ансамблю грузинських народних танців "Песвебі" вийшли на подіум в рамках Тижня моди Couture Fashion Week в Нью-Йорку. Вони постали перед глядачами не зовсім в звичайному для подібного заходу амплуа - грузинські емігранти продемонстрували національний грузинський горянський танець "Мтіулурі" під акомпанемент частки і гармоні.

Захоплені глядачі уважно спостерігали і знімали на відео, як грузини виконують один з найскладніших грузинських танців, де потрібна особлива техніка і навіть обережність, так як в справу йдуть ні багато ні мало кинджали.

Ансамбль "Песвебі", який в перекладі з грузинського означає "коріння", заснувала в Брукліні в 1998 році емігрант з Грузії Шорена Барбакадзе. Хореографи ансамблю - художній директор Вано Годердзішвілі і Джурха Ломтатідзе.

Керівництво ансамблю "Песвебі" займаються популяризацією грузинської культури за океаном, а також дає можливість дітям мігрантів освоїти народні танці. Роки праці дали свої плоди - на сьогоднішній день ансамбль складається з професійних і талановитих танцюристів і користується популярністю в США.

Джерело: http://buket-cvetyrozy.ru/kupit-cvety-ekb/ekzoty-ekzoticheskie-cvety