Тетяна Денисова стала суддею російського шоу «Танці»

Tags :

Тетяна Денисова стала суддею російського шоу «Танці» Одна з найвідоміших хореографів України займе крісло судді не тільки в «Танцюють всі», а й в шоу «Танці» на російському телебаченні.

Галас, що утворилася через скандального відходу Ольги Бузової з проекту "Танці", відкрила завісу на той факт, що Тетяна Денисова одночасно знімається в українському танцювальному шоу і російському, пише smart tv магазин. В YouTube днями з'явилося відео, яке підняло на вуха шанувальників Ольги Бузової.

Вся справа в тому, що один з учасників публічно назвав її "непрофесійною суддею", на що вона образилася і закотила істерику, миттєво покинувши знімальний майданчик. Тетяна Денисова та інші члени журі проекту "Танці" ніяк не стали коментувати поведінку Бузової і слова учасника, який образив її до глибини душі. Ця історія матиме продовження, але більше всіх зацікавило, що Денисова судить танцюристів і в Росії і в Україні, тому бурхливе обговорення в соціальних мережах з кожною хвилиною розжарюється.

Читайте також: Тетяна Денисова засвітила пишні груди в пікантному вбранні

До речі, на своїй сторінці в Інстаграме Тетяна Денисова кілька днів тому ділилася анонсом одного з випусків шоу "Танцюють всі", де поруч з нею суддівське крісло займе її синочок Лев.