Танцюючий мільйонер вже не той: танці Джанлуки Вакки стали скромнішими і витонченішими

Tags :

Італієць Джанлука Ваккі (Gianluca Vacchi) кілька років тому підкорив весь світ своїми відвертими танцями на розкішній яхті. Вони зробили його знаменитим, а самого чоловіка навіть прозвали танцюючим мільйонером.

Минув час, і, Джанлука Ваккі, схоже, став серйозніше. Ні, танцювати він не перестав, просто тепер його руху стали скромними і навіть витонченими.

Такий висновок можна зробити, подивившись на нове відео, опубліковане в Інстаграме танцюючого мільйонера. Від своєї звички активно вести мікроблог в Мережі, чоловік і не думає відмовлятися.

У новому ролику Ваккі показав, як збирається на роботу рано вранці. Стриматися і не станцювати Джанлука не може навіть під час процесу надягання одягу.

Багато хто погодиться, що це дорослий хлопець неймовірно харизматичний! Пляжні шорти він змінив на дорогий стильний костюм і став ще більш привабливим. Жінки пишуть в коментарях до фото та відео, що без розуму від красеня і хотіли б зустрітися з ним особисто! Ще б! Джанлука не тільки добре танцює, вміє подати себе у вигідному світлі, так ще і є володарем пристойного фінансового стану.

Раніше в пресі ходили чутки, що все це - удаване. Мовляв, Вакки гол як сокіл, і замість мільйонів на рахунках у нього залишилися одні кредити. Танцюючий мільйонер не став коментувати тоді ці чутки, зберігши інтригу. Але, судячи з того, в якому будинку живе чоловік, який одяг і взуття носить, на якому автомобілі пересувається, можна зробити висновок, що справи його йдуть зовсім не погано.

Як все починалося

А зараз пропонуємо згадати, завдяки яким танців прославився Джанлука Ваккі, і як танцюючий мільйонер виглядав і поводився кілька років тому.