Танці знижують ризик смерті

Tags :

Австралійські вчені протягом десятиліття спостерігали за 48 390 жителями Великобританії з метою встановити, як на здоров'я учасників дослідження впливали фізичні вправи.

Вчені з університету Сіднея і Університету Західного Сіднея простежили цікаву закономірність. Проаналізувавши отримані дані, фахівці встановили, що люди вікової категорії після 40 років, які регулярно займалися танцями, протягом багаторічного дослідження на 46% рідше вмирали від серцевих недуг і хвороб судин у порівнянні з тими учасниками дослідження, хто не любив танцювати.

При цьому, було абсолютно все одно який вид танців відвідували учасники експерименту, головне - це щоб людина активно танцював на постійній основі, кажуть вчені.

Еммануель Стаматакіс, який брав участь у науковій роботі, вважає, що справа не тільки в фізичному навантаженні на різні м'язи організму. Крім фізичної активності, великий вплив на людину робить соціальну взаємодію в процесі танцю.

Таке рухливе часу тренує тіло, знімає напругу і позитивно впливає на здоров'я серцево-судинної системи людини, стверджують австралійські фахівці.

Джерело: http://www.technodom.kz/catalog/vstraivaemye_dukhovki