«Танці з зірками»: Дітковскіте змусила чоловіка ревнувати

Tags :

Шоу «Танці з зірками» в самому розпалі. Щотижня зіркові учасниці та їх професійні партнери радують глядачів гарними танцями та яскравими номерами. Але наприкінці кожного випуску одна з пар вибуває з конкурсу - такі умови проекту. Хто покинув шоу на цей раз?

Третій випуск шоу «Танці з зірками» став останнім для Тетяни Овсієнко та Євгена Кузіна. Набравши найменшу кількість балів, пара вибула з конкурсу.

На волосині від програшу була і Валерія Гай Германіка: танець з Максимом Петровим удостоївся не найвищою оцінки суддів. Хто покине проект - Овсієнко або Германіка - вирішували глядачі. У підсумку Валерію «врятували» шанувальники.

Втім, режисер це заслужила: пристрасне танго у її виконанні стало окрасою випуску. Так, можливо, з професійної точки зору танець зірки був не найвдалішим, але з іншого боку, Валерія в черговий раз приміряла на себе незвичний образ, перевтілившись в ніжну і жіночну красуню.

Старання Гай Германіки оцінив режисер Лунгін, присутній на програмі в якості запрошеного члена журі. Павло зізнався, що не дізнався Валерію. «Сталося переродження», - уклав Лунгін, припустивши, що проект «Танці з зірками» цілком може змінити життя дівчини.

Танго виконали також Агнія Дітковскіте та Євген Раїв. Номер вийшов дуже ефектним і пристрасним. Актриса зуміла зобразити справжні почуття до свого партнера. Завдяки своєму танцю Агнія та Євген отримали хороші оцінки від суддів. Головне, щоб чоловік зірки, Олексій Чадов, що не почав її ревнувати!

Катерина Жаркова приміряла на себе образ простий російської дівчини. Plus-size моделі відмінно вдалася ця роль: скинувши коромисло з плечей, вона по-справжньому «запалила» на сцені. До слова, Жаркова і Сурма стали першою парою за весь час існування проекту, що взяла на себе сміливість виконати російський народний танець.

Особливо цікавим був номер Світлани Іванової та Євгена Папунаішвілі. Справа в тому, що шанувальники відразу не дізналися танцюриста: на його голові чудесним чином з'явилися густі і пишне волосся. Втім, така зачіска Євгену навіть іде!

Як і минулого разу, лідерами стали Ірина Пегова і Андрій Козловський. Їх веселий фокстрот набрав практично максимальну кількість балів. Здається, у цієї пари є всі шанси на перемогу!

А за кого ви вболіваєте у новому сезоні шоу «Танці з зірками»?