Танці з зірками ": чергова пара покинула шоу

Tags :

Черговий випуск шоу "Танці з зірками" відбувся 7-го жовтня. Зіркові пари показали свої танці на тему "Вечір легенд".

На сайте moneyveo.ua доступна онлайн заявка кредит наличными, который может получить практически каждый желающий. Оставьте заявку прямо сейчас и получите живые деньги уже сегодня.

За титул головної танцювальної пари країни продовжували боротися 8 пар. У минулому ефірі шоу "Танці з зірками" покинули Аніта Луценко та Олександр Прохоров. Також раніше сюрпризом для всіх став відхід Маші Єфросиніної.

Після виступу в сьомому ефірі в зоні ризику опинилися відразу три пари - боксер Денис Беринчик і Катерина Білявська, співачка Мішель Андраре і Женя Кот, телеведучий Руслан Сенічкін та Яна Цибульська.

За результатами оцінок журі та глядацького голосування проект залишили Денис Берінчик та Катерина Білявська. Український боксер і зірка шоу "Танцюють всі" виконали танець пасодобль під пісню DakhaBrakha:

За перемогу в шоу продовжують боротися актор Павло Вишняков з партнеркою Юлією Сахневич, комік Ігор Ласточкин та Ілона Гвоздьова, Мішель Андраре і Женя Кот, ведуча Леся Никитюк з Максимом Єжовим, Оксана Марченко і Дмитро Чаплін, Руслан Сенічкін з партнеркою Яною Цибульської, Іраклі Макацарія і Яна Заєць.

Нагадаємо, що в попередньому ефірі шоу "Танці з зірками" знаменитості вийшли на паркет з маленькими танцюристами. А перед недавнім ефіром учасниця шоу, телеведуча Леся Никитюк злягла з важкою хворобою, але все одно виступила на паркеті.