Танці уповільнюють старіння мозку

Tags :

Заняття танцями ефективніше будь-якої іншої фізичної тренування для мозку і найкращий засіб для уповільнення старіння.

До такого висновку прийшли фахівці з німецького Центру нейродегенеративних захворювань в Магдебурзі.

Вчені порівняли кілька різних видів фізичних вправ і прийшли до висновку, що тільки танці були пов'язані з помітним поліпшенням у функціонуванні головного мозку. Особливо актуально це для людей похилого віку.

В експерименті взяли участь добровольці, середній вік яких склав 68 років. Їх розділили на дві групи. Перші протягом півтора років займалися класичними та сучасними танцями, другі Відвідували спортивні тренування з різними вправами, серед яких їзда на велосипеді, скандинавська ходьба і інші. У танцювальній групі постійно змінювалися швидкість і ритм танців, а також хореографія.

«Найскладнішим для добровольців було згадати, яке рух потрібно виконувати в даний момент танцю. Напруга зростала, коли потрібно було точно виконати рух без музики або підказки тренера. І як раз цю перешкоду в підсумки сприяло збільшенню обсягу гіпокампу головного мозку саме в представників танцювальної групи », - зазначила доктор Катрін Рехфельд.

Гіпокамп головного мозку відповідає за пам'ять, рівновагу і навчання, і його функції серйозно змінюються з віком. Однак в тих, хто займався танцями помічено серйозне збільшення обсягу складових частин лівого гіпокампу, а також субікулюма, що входить в правий гіпокамп.

Зараз фахівці мають намір удосконалити програму для максимально ефективної протидії віковим змінам в мозку.

По адресу art-photostudio.com.ua фотограф новорожденных киев предлагает свои услуги всем тем, кто хочет навсегда ярко и стильно запечатлеть своих детей. Это прекрасная возможность сохранить лучшие моменты.