Танці на колесах: Бадалона зустрічає Skate Love

Tags :

Танці на колесах: Бадалона зустрічає Skate LoveТанци на колесах: Бадалона зустрічає Skate Love

У нинішній вікенд на набережній Бадалона (Барселона) пройде перший міжнародний танцювальний фестиваль на роликах - Skate Love.

Як повідомляє Europa Press, оригінальне видовищний захід не тільки наповнить місто гармонією спорту, танцю і музики, а й постарається встановити новий рекорд Гіннесса у справі побудови найдовшого ланцюжка ролерів, що рухаються в такт легендарному набору простих па, відомому як Electric Slide, або просто - Candy Dance.

За словами організаторів незвичайного фестивалю, на створення Skate Love їх надихнули ролери Нью-Йорка та Венеції, які почали розважатися подібним чином ще в 80-ті роки минулого століття.

У Бадалона покататися під запальні ритми на радість публіки зголосилися професійні танцюристи-ролери з Нідерландів, Італії, Великобританії, Австралії, Бразилії, Африки і США.

А за енергійне звуковий супровід дійства фанком, соулом, хаусом і техно дадуть відповідь такі відомі ді-джеї як Rollers HiFi (Берлін), Dj Bart (Париж) і барселонци Oli Benet і Kapi, які, крім показових виступів, підготували для гостей свята веселі майстер -класи.