«Танці на даху» зібрали майже 900 учасників

Tags :

Або 43 колективи з 8 міст.

 Як повідомляє департамент культури Липецька, в фекстівале "танці на Даху" взяли участь 43 колективу, 870 учасників з Липецька, Воронежа, Тули, Тамбова, Бєлгорода, Щокіна, Мічурінськ, Єльця. Вони протягом двох днів вийшли на сцену Міського Палацу культури.

25-е ??за рахунком «Танці на даху» зібрали на вихідних учасників з усього Чорнозем'я. Фестиваль є одним з найстаріших хореографічних змагань у місті. Його особливістю є те, що виступи конкурсантів оцінюються трьома складами журі: професійним, глядацьким і преси.

Наймолодші танцюристи - у віці до 12 років - змагалися в суботу в рамках «фестивалю у фестивалі» «Вaby-dance» (24 колективи, 700 учасників) в номінаціях «Танцюємо пісню», «Танцюємо казку», «Танцюємо, як можемо» . Шість кубків, в числі яких і Приз глядацьких симпатій, отримав ансамбль «Імпульс» з Липецького району. Два перших місця - у колективу «Діточки» з Липецької школи мистецтв № 6. Юні танцюристи з єлецького ансамблю «Міріданс» завоювали три кубка.

У неділю відбулися власне «Танці на даху» (19 колективів, 170 учасників). На сцену вийшли дорослі і підлітки від 12 років, щоб продемонструвати свої таланти в одній з номінацій: «Нью денс паті», «Слоу», «Фрістайл». У числі номерів були хореографічні постановки в різних стилях: фанк, хіп-хоп, брейк, диско, стріт-данс, R'n'B, рок-н-рол, повільні композиції, нестандартні хореографічні постановки.

Серед найбільш відзначилися учасників - Зразковий ансамбль естрадного танцю «Shaky», який завоював три призових місця та призи глядацьких симпатій у всіх номінаціях, і ансамбль естрадного танцю «Фієста», що зайняв чотири призових місця.

Джерело: http://agrolife.ua/szr-sredstva-zaschity-rasteniy/insekticidy.html