"Танці кольори літа" завершують сезон в Липецьку

Tags :

Міська акція «Танці кольори літа» разом з теплим сезоном підходить до фіналу.

Останній у цьому році вечір танців під відкритим небом пройде цього четверга 27 серпня в Бихановом саду. Початок заходу заплановано на 19:00. Липчан знову чекають станцювати заворожливий віденський вальс, іскрометний джайв і кубинську румбу.

Розфарбувати яскравими фарбами йде літо допоможе «літній» дрес-код: в одязі учасників вітаються яскраві життєрадісні кольори. Девіз свята - «Чим яскравіше, тим краще». Організатори сподіваються, що яскраві вбрання гостей розфарбують міську суєту квітами радості і фарбами літа. Досвідчені викладачі-хореографи допоможуть початківцям освоїти незнайомі руху.

- «Танці кольори літа» стала однією з найпопулярніших акцій серед відвідувачів нашого парку. Щовечора збирав аудиторію різного віку - від дорослих до найменших гостей парку, - зазначила директор парку «Биханов сад» Ольга Титова.

Танцювальний сезон не закриється з останніми музичними акордами в парку. Продовжити традицію танцювальних вечорів, а також освоїти європейські та латиноамериканські танці, липчан запрошують на заняття студії танцювальної культури «Ангажемент». В даний час студія набирає учнів на новий сезон. В останній вечір «Танців кольори літа» пройде розіграш сертифікатів на заняття.

- Танець в нашій студії танцювальної культури трактується як мистецтво і як форма спілкування. Адже для людини бажання танцювати також природно, як говорити. Головне - вміти застосовувати свої танцювальні навички у повсякденному житті, - зазначив хореограф Ілля Мезенцев.

У 2014 році міська акція «Танці кольори літа» була визнана переможцем у молодіжному інтерактивному конкурсі «Кращий проект року». Організатор: студія танцювальної культури «Ангажемент» та клуб культурного розвитку «Кришталевий слон».

Якісна лазерна епіляція у Львові проводиться компанією goldlight.com.ua. Для цього звертайтесь за вказаною адресою щоб ознайомитися з переліком інших послуг.