Танці і музика розвивають мозок

Tags :

Вчені з'ясували, що танці та музика розвивають мозок і рекомендують застосовувати танці і заняття музикою як терапію при деяких захворюваннях.

Багато підлітків відвідують уроки гри на фортепіано або танці, в залежності від своїх уподобань. Деякі батьки навіть наполягають, щоб їхні діти займалися подібними заняттями, так як вважають, що це буде корисно для їх розвитку. Також, музика діє як антидепресант. Дані нового дослідження підтверджують це, передає Joinfo.ua.

Дослідницька група виявила, що мозок реагує на музичне і танцювальне навчання навіть більше, ніж досі вважалося.

Після дослідження структури білої речовини в мозку ветеранів в області танців і музики, стає ясно, що у танцюристів і музикантів є відмінності в багатьох областях мозку, в тому числі сенсорних і рухових шляхах.

Фахівці використовують високотехнологічний пристрій для діагностики в контрольній групі хворих, які не мають формальної освіти в області танців або музики. У професійних танцюристів і музикантів, використовується той же метод.

Коли проводили порівняння результатів професіоналів та учасників з контрольної групи, було виявлено, що танцюристи і музиканти мають деякі відмінності в мозку, в порівнянні з учасниками контрольної групи.

У музикантів є більш сильні пучки нервових волокон в області мозку, пов'язаних з почуттями і руховими навичками. Вони пов'язані з двома півкулями мозку. Танцюристи, з іншого боку, мають сильні нервові пучки в тих же областях, але вони ширші, ніж у музикантів.

Це має великий потенціал для застосування в галузі освіти і реабілітації, - коментують дослідники.

Вони додають, що в ході іншого недавнього дослідження виявлені деякі поліпшення серед пацієнтів, які страждають від хвороби Паркінсона, і дітей з аутизмом після терапії з музикою і танцями.