Танець живота - кращий засіб від осінньої хандри

Tags :

У вогку осінню погоду, коли на вулиці похмуро і сиро, так хочеться тепла і позитивних емоцій. Інструктор клубу «Супер фітнес» Юлія Баган вважає, що немає кращого засобу для боротьби з осінньою нудьгою, ніж східні танці.

Східні танці подарують вам чудовий настрій після роботи або дня, наповненого домашніми клопотами. По-перше, це незвичайно привабливе, естетичне видовище. Однак у східних танцях важливу роль відіграє не тільки естетична сторона, «танець живота» має велике значення для здоров'я жінки, зміцнення організму, краси, нормалізації функціонування жіночих органів. Заняття східними танцями розвивають гнучкість, плавність рухів.

Велика увага на заняттях приділяється правильному диханню, що дозволяє знизити рівень стресу, який жінка отримує в повсякденному житті. Східні танці є ефективною профілактикою гіпертонії, шийного остеохондрозу, одержуваного більшістю жінок, які мають справу з комп'ютером. Грамотне, ритмічне дихання при заняттях танцями живота ефективно впливає на центри задоволення жіночого організму, відбувається викид гормонів «щастя і радості» - ендорфінів. Поліпшується настрій, повсякденні турботи йдуть геть.

Танець живота допомагає сформувати в жінці красиві обриси фігури. «Вісімки», «маятники», хитавиця стегнами - ці та багато інших елементів танцю задіють на повну силу всі м'язи живота і м'язи попереку. А активні рухи руками в танці допомагають зміцнювати плечі, трицепс і, звичайно ж, позбавляють від в'ялості рук. Більшість кроків в танці виконується на полупальцах з трохи зігнутими колінами, що дозволяє привести в порядок м'язи ніг і сідниць.

Невід'ємний елемент східного танцю - тряска. Вона діє на організм краще будь-якого вібромасажера, так як відбувається у вашому індивідуальному ритмі і саме так, як це потрібно вашому тілу, а значить, більш ефективно бореться з целюлітом, допомагаючи повністю позбавитися від нього. Крім того, заняття східними танцями роблять благотворний вплив на стан шкіри обличчя, що в свою чергу пов'язано з поліпшенням роботи кишечника.

«Узагальнюючи все вищесказане, можна відзначити, що танець живота - це сучасний, самостійний, повністю сформувався танцювальний стиль, який кожної без винятку жінці допомагає пізнати себе, розкрити власну жіночність, виявити свою творчу енергію, розпалити внутрішній вогонь. Танець живота - це також прекрасний спосіб зміцнити власне здоров'я і стати більш красивою, привабливої, вільної і впевненою в собі », - уклала інструктор клубу Юлія Баган.