Стриптизу не буде ... Якщо танці навколо жердини - спортивні

Tags :

Чоловік дивиться з захопленням, діти - з гордістю, подруги - із заздрістю: побічні ефекти занять пол-денсом.

Жінка літає навколо жердини в півтора метрах від підлоги, з легкістю проробляючи на ньому божевільні трюки ... І, зауважте, одягнена, оскільки це не стриптиз, а спортивна акробатика. Навчитися так само ефектно і легко рухатися можна і не будучи спортсменом - про досвід освоєння пол-денсу розповідає Віка Дрелінг.
Терпіння

- Дивлячись на легені, ковзаючі рухи танцюристів, створюється враження, що виконувати елементи на пілоні не складає особливих труднощів. Однак пол-денс вимагає значної фізичної витривалості, сили та гнучкості.

До пол-денсу я, мама двох дітей, бігала по стадіону, намагалася підтягуватися на турніку, віджималася-присідала. Вважала, що в мене хороша фізична підготовка. На ділі виявилося - м'язи слабкі, на пілоні я зовсім не можу втриматися ... На перших заняттях було дуже боляче, на ногах і руках з'явилися величезні синці. Я лізла на пілон, а в голові: "Навіщо я з цим зв'язалася ?!". Дівчатка в групі були досвідченішим і сильнішим - це постійно підстібало.

Результат став помітний після п'ятого-шостого заняття. Тепер я знаю, що "працювати на пілоні" можуть багато, але темпи навчання у всіх різні. Через місяць у мене вийшла "розніжка" ("рогатка"), але раніше я раз п'ятсот намагалася її зробити. Через два місяці освоїла "супермена". Фігура стала змінюватися на краще, з'явилася рельєфність, гнучкість. М'язи стали більш еластичними, зменшилися больові відчуття, синців майже немає. На кожному занятті ускладнюю елементи, треную нові цікаві скрутки. Завжди залишається мета, яка вище твоїх можливостей і навіть фантазій. Але націлився на неможливе, досягаєш можливого. Терпіння і самовіддача допоможуть все подолати.

Щастя, коли бачиш своє відображення в дзеркалі і розумієш: раніше і мріяти про це не сміла, а зараз легко виконую! Усередині з'являється стійка віра в те, що ти дуже сильна людина! Ось чого я не очікувала точно - стає легше і м'якше характер і з'являється байдужість до думки тих, хто не танцює пол-денс або ставиться до нього негативно.
Страхи

Пол-денс - це постійне подолання своїх страхів: впасти, зісковзнути, потягнути щось ... З часом вчишся правильно падати, триматися всім, чим можна, лише б м'яко сповзти, а не впасти. Найпоширеніші страхи новачків:

я нічого не вмію і нічим не займалася

Фізпідготовка - виразно плюс, але не обов'язкова умова початку тренувань. На заняттях можна прийти в спортивну форму і поліпшити свої здібності - в кожному є прихований потенціал. До речі, вміння лазити по канату не є гарантією того, що піднятися на жердину вдасться з першого разу.

у мене немає розтяжки, я не гнучка

Розтяжка відіграє велику роль в пол-денс, але на початковому етапі досить елементів, її не потребують, тому залишається час підкоригувати ситуацію. Причому не стільки на заняттях, час яких обмежена, скільки вдома або походивши на стретчинг.
Запобіжні заходи

При ряді захворювань - серцево-судинної системи, опорно-рухового апарату, бронхіальній астмі та інших - тренування високої інтенсивності, до яких відносяться танці на пілоні, протипоказані. Тому перед початком занять потрібно проконсультуватися з лікарем.