Ставропольчанку Ірину Кононову назвали "алмазом" проекту "Танці на ТНТ"

Tags :

Ірина Кононова (праворуч) і Кейко Лі. Фото з особистої сторінки героя публікації в соціальних сетях.Іріна Кононова (праворуч) і Кейко Лі. Фото з особистої сторінки героя публікації в соціальних мережах.
Члени журі вважають її прикрасою шоу

Перше шоу програми "Танці на ТНТ", яке підготували танцівники і хореографи після закінчення кастингу, випала честь відкривати ставропольчанке Ірині Кононової. Поки інші учасники ховалися під тканиною, дівчина виконала свою коротку сольну партію, зачарувала глядачів, пише lubimoy.com.ua.

Після того, як загальний танець закінчився, учасником належало виступити в парах. Ірині дісталася незвичайна хореографія Гарика Рудника, яку вона виконала разом з Кейко. До речі, Лі зізналася, що народилася вона в П'ятигорську і була приємно здивована, дізнавшись, що Кононова її землячка.

Парний танець дівчат здавався дуже яскравим і незабутнім завдяки незвичайним костюмах, макіяжу та стильного хореографії. Дівчата привели в захват не тільки глядачів, а й суддів.

- Іра, скажу чесно, ти богиня. Вважаю тебе нашим алмазом і прикрасою третього сезону. Хочу з тобою попрацювати, - заявив Мігель.

Наставник команди Ірини і зовсім заліз на стіл, щоб показати дівчині - вона може робити все, що хоче.

- Говори, що хочеш, не стримуй себе! Я задоволений вашим танцем, можете розслабитися і посміхатися, дурепи, - вигукнув Єгор Дружинін.

Щоб ставропольчанка залишилася на шоу, за неї повинні проголосувати глядачі проекту. Зробити це безкоштовно можна в спеціальному додатку.