Станіслав Попов: «Танці - це перепустка у світ краси»

Tags :

Попов розповів про танцювальних змаганнях в Державному Кремлівському палаці

Легенда танцювального світу, президент Російського танцювального союзу Станіслав Попов виступає організатором провідних змагань зі спортивних бальних танців в Росії і, зокрема, Кубка світу, який ось уже двадцять перший рік поспіль проводиться в Москві. Напередодні змагань, які пройдуть 31 жовтня в Державному Кремлівському палаці, Станіслав Попов розповів РІА "ФедералПресс" про програмі вечора:

«Танці відкривають перед тобою світ краси, елегантності, чуттєвості. Вони дають можливість навчитися етикету, поведінки в суспільстві, вмінню тримати себе, одягатися, вести бесіду. Всі ці складові - просто неотторжима від танцю як такого, а тому, захоплюючись цим мистецтвом, ти потрапляєш в цей світ і починаєш жити за його правилами. Я вже не кажу про те, що танці дають заряд енергії, бадьорість, здоров'я, фізичний розвиток, нарешті.

Для того, щоб досягти успіху в танцях, крім фізичних даних і таланту потрібно обов'язково мати таку якість, як терпіння. А ще дуже важливо вміти і хотіти працювати зі своїм партнером.

Багато років тому ми з моїм другом, професором психології Віталієм Колінко розробляли тези до Всесоюзної Психологічною Конференції. Робота називалася «Ефективність спільної діяльності в діаді» і складалася з так званих «блоків успіху», серед яких ми виділили, звичайно, фізичні та технічні дані, витривалість і так далі. Але на першому місці у нас стояла «дуетность», тобто здатність ефективно працювати разом. Це не так просто, як здається, адже люди володіють різними психотипами, і їх невідповідність може поміщати парі приймати правильні рішення.

Танци_Кремлевскій палац

Віктор де Сілва і Ханна Картун

Танець - це завжди відносини двох людей, а тому тут не можна, щоб один партнер постійно домінував, потрібно шукати компроміси, домовлятися. Обидва танцюристи повинні володіти тактом, терпінням, повагою один до одного. Звичайно, це зовсім нелегко, адже дует постійно перебуває разом, у них накопичуються негативні емоції. Додайте до цього, що пара постійно живе в атмосфері психологічного тиску, адже вони - не просто артисти, а змагаються спортсмени.

Гості Кубка Світу в Кремлі щороку мають задоволення спостерігати саме за такими танцюристами - за тими, хто подолав себе, навчився йти до перемоги рука об руку зі своїм партнером. Ми проводимо Кубок світу вже двадцять перший рік поспіль, і щоразу це - чудове за своїм напруженням і красі видовище!

Танци_Кремлевскій палац

Валентин Воронов та Аліна Імрекова

У цьому році нас очікує дуже красива, цікава боротьба між провідними парами усього світу. На паркет вийдуть такі знамениті пари як Мауріціо Весково і Андра Вайлідайте (Канада), Дорін Фрекатану і Марина Сергєєва (Молдова), Марек Фікса і Кінга-Юрецький Фікса (Польща), Мануель Фавілла і Наталія Майдюк (Україна), Анна Мельникова і Ніно Лангела (Італія) та багато інших.

Я також радий відзначити, що від нашої країни будуть виступати найсильніші і яскраві дуети: такі, як, наприклад, фіналісти чемпіонату світу, віце-чемпіони Європи та чемпіони Росії Євген Смагін і Поліна Казаченко. Прогресує і показує всі кращі результати пара Валентина Воронова та Аліни Імрековой. Прекрасно виглядають на паркеті Руслан Гайда та Валерія Кожарінова. Так, змагання буде азартним і повним приємних несподіванок!

Танци_Кремлевскій палац

Руслан Гайда та Валерія Кожарінова

Крім змагань між професіоналами, цього року ми також влаштуємо турнір для любителів - це буде дуже цікаве змагання, яке сподобається як самим учасникам, так і глядачам. Любителі з великим захопленням реагують на пропозицію виступити на паркеті Кремля - ??для них це неймовірний досвід і особлива честь. Ну а глядачі зможуть на власні очі переконатися в тому, на якому високому рівні знаходяться в Росії аматорські латиноамериканські танці.

Також у програмі - елегантний і витончений кубок Supadance, в рамках якого пари виконуватимуть танці європейської програми. І, звичайно, не обійдемося без показових виступів: в Кремлівському палаці покажуть свої номери такі легенди танців, як Віктор де Сілва і Ханна Картун (ПАР), і прекрасні представники аргентинського танго. Скажу по секрету: Віктор і Ханна приготували для публіки ексклюзивний номер, який ви не побачите більше ніде у світі. А після нагородження призерів Кубка світу, вони подарують глядачам шоу-номери.

Танци_Кремлевскій палац

Станіслав Попов

Підготовка до чемпіонату такого рівня - непроста справа, тут зустрічаються свої складності. Крім того, в сучасній ситуації такі масштабні події в принципі все складніше організовувати. Однак, незважаючи на це, двадцять перший кубок світу в Кремлі, без сумніву, відбудеться і, як ми сподіваємося, стане черговим найяскравішим святом в культурному та спортивному житті столиці ».

Мені дуже хочеться побажати, щоб в день проведення заходу спортсмени змогли розслабитися і насолодитися тією атмосферою, яку ми старанно для них готуємо! Сподіваємося, що вони відчують нашу щиру турботу і бажання провести Кубок світу на вищому рівні!

Відмінного вечора хочу побажати і глядачам: насолоджуйтеся спілкуванням, приємною музикою і, звичайно, красивими танцями! Без перебільшення скажу, що паркет Кремля - ??це найкрасивіша майданчик для змагань, аналогів якої немає ніде у світі. Постарайтеся повною мірою відчути цей момент, адже прямо перед вами вершитиметься історія латиноамериканського танцю! »

По адресу school-of-rock.com.ua вы можете получить уроки электрогитары для себя или своих детей. После окончания курса вы будете играть на гитаре не хуже Карлоса Сантаны.