Найзапальніші танці політиків

Tags :

Екс-президент США Джордж Буш знову осоромився. Під час церемонії в пам'ять про загиблих в Далласі поліцейських він настільки перейнявся звучала музикою, що став пританцьовувати.

Зупинити його не змогли ні дружина Лора Буш, ні нинішня перша леді Сполучених Штатів Мішель Обама, пишуть новини Полтавщини. Втім, в числі танцюючих політиків 44-й господар Білого дому не самотній: бажаючі доречно і недоречно ввернути кілька па знаходилися і до нього. Ми відібрали кілька найбільш пам'ятних танців політичних діячів.

Колишній президент США вирішив, що панахида за вбитими в Далласі - це те саме місце, де можна продемонструвати своє вміння танцювати. Тим більше, що поруч з ним були дві дами - дружина Лора Буш і перша леді США Мішель Обама. Можливо, 70-річний політик хотів таким чином справити на них враження. Однак пані не перейнялися рухами тіла Буша і були готові спопелити його поглядами. Будь-який інший на його місці згорів би тут же, але тільки не він.

На тлі танців Буша-молодшого згадується Борис Єльцин. Ось хто доставляв своїм не завжди зрозумілою поведінкою клопоту охорони, а супроводжуючих його осіб вганяв в фарбу. У 1996 році, коли Борис Миколайович боровся за другий президентський термін, в його підтримку було організовано кампанія "Голосуй або програєш". Тоді багато артистів поїхали в тур по країні на підтримку Єльцина. На одному з виступів запалювали не тільки музиканти, але і сам кандидат на пост глави держави.

Відзначився і ще один колишній президент Росії - Дмитро Медведєв. Його запам'ятали танцюючим на зустрічі зі своїми однокашниками. Рухи нинішнього прем'єр-міністра були не настільки експресивні, як у Бориса Єльцина, але вельми оригінальні. Його танець запам'ятався багатьом і навіть став інтернет-мемом і приводом для різного роду жартів, наприклад, в КВН.

Відомий своєю екстравагантною поведінкою беззмінний лідер ЛДПР Володимир Жириновський також неодноразово відзначався на сцені: в його репертуарі є і пісні, і танці, і інші способи художнього вираження. Щось виділити складно - Володимир Вольфович виступав завжди з повною віддачею. Але, напевно, варто згадати в його виконанні лезгинку. Партнеркою Жириновського в цьому танці була кавказька дівчина в національному білій сукні. Політик намагався як міг і видав вельми запальний танець.

Якщо продовжувати говорити про лезгинку, то не можна не згадати танець Рамзана Кадирова. Глава Чечні продемонстрував, що не тільки відмінно себе почуває на рингу (Кадиров є майстром спорту з боксу), але і на танцювальному майданчику. Своє володіння мистецтвом танцю глава Чеченської Республіки демонстрував неодноразово.

Звичайно, говорячи про танцюючих політичних діячів, не можна не згадати недавній запальний танець офіційного представника МЗС Росії Марії Захарової. Світові ЗМІ віддавали Калинка-Малинка в її виконанні перші позиції в своїх новинах.

Чи не проти показати кілька па і іноземні політики. Крім згаданого вище Джорджа Буша, наприклад, білоруський лідер Олександр Лукашенко теж порадував публіку ритмічними рухами під музику. Допомагала йому в цьому Вєрка Сердючка. Цікавий вийшов дует.

Відзначився запальним танцем і канадський прем'єр-міністр Джастін Трюдо. Свого часу він взяв участь у виступі індійських жінок, які виконували бхангра. В принципі, вийшло навіть десь схоже.

Непогано танцює і колишній президент Аргентини Крістіна Фернандес де Кіршнер. Так, своє вміння рухатись під музику вона продемонструвала перед самим відходом з керівного поста на мітингу в Буенос-Айресі. Та й раніше вона не відмовлялася потанцювати. Звичайно, не наша Калинка-малинка, але теж непогано.