Оренбурзькі «бджілки» стали найпопулярнішим російським роликом на YouTube

Tags :

27000000 чоловік подивилися ролик з оренбурзькими дівчатами, танцюючими тверкінг.

«Рейтинг найбільш швидкозростаючих відео в Росії в 2015 році» опублікований в офіційному блозі російського Google (власник YouTube).

Танець з оренбурзькими «бджолами» від школи «Кредо» подивилися більше 27 мільйонів чоловік.

Тверкінг або розпуста? «Неправильні бджоли» з Оренбурга «підірвали» інтернет

Саме цей відеоролик очолив рейтинг переглядів російськими користувачами.
12 квітня 2015 в мережі з'явився відеозапис танцю «Вінні Пух і бджоли» від школи танців «KREDO» з Оренбурга. Практично відразу всі інтернет-спільнота розділилося на дві частини: одні категорично засуджували танець, кажучи про те, що неповнолітні дівчинки своїм номером пропагують розпусту, інші не бачили нічого кошмарного в тверкінге і впевнені в тому, що танцівницям вже виповнилося 18.

Слідче управління СК РФ по Оренбурзькій області провело перевірку і в підсумку відмовило в порушенні кримінальної справи стосовно танцювального колективу «Кредо», скандально прославився в мережі інтернет танцем «Вінні Пух і бджоли» у стилі тверкінг.

Ось, як прокоментувала скандальне відео в квітня 2015 Вікторія Яковенко, керівник школи танцю «KREDO» «Це особливий стиль латиноамериканського танцю. Дівчаткам, які виконували його на сцені від 16 до18 лет.Родітелі школярок знають і в курсі того, які танці і які виступу ми готували на сцені. Це був один із звітних концертів за спеціальним напрямку. Яким чином відео потрапило в мережу, я вам пояснити не можу. До з'ясування обставин від будь-яких коментарів ми утримаємося. »

Школа танців відновила свою роботу, пройшла всі перевірки міністерства освіти Оренбурзької області, відео лише додало школі популярності.