Олександр Лещенко: танці плюс

Tags :

Танець, батут, колесо - це нове і представлене тільки в Кіровограді вар'єте-шоу «Чиполліно в Чикаго» поставив наш земляк Олександр Лещенко, керівник балету Foresight.

Ми добре пам'ятаємо його по перемозі в першому всеукраїнському танцювальному конкурсі «Майдан'S». Два вихідних дні театр був заповнений любителями хореографії та цирку.

Вар'єте-шоу «Чиполліно в Чикаго» - це симбіоз красивою хореографії від балету Foresight і акробатичних трюків від трупи Imfera production. Олександр Лещенко, режисер цього дійства, і сам так вважає.

- Ви правильно підмітили, що це симбіоз акробатики та хореографії. З цими хлопцями ми знайомі давно. Знав, що вони багато гастролюють по Європі, збирають зали, і у нас була попередня домовленість створити спільний проект. Тема нам сподобалася, але довго не могли зістикуватися. І здорово, що в кіровоградському театрі ми це зробили. Показали те, над чим працювали багато часу. Театр для мене - вагоме місце. Люблю його, і це частина мого життя. Подобається тут бути. Хочу творити для театру. Телевізійні проекти, інші контракти - це все чудово, але театр мені ближчий. Та й технічно працювати ми можемо тільки в театрі. Хотілося б виступити і в філармонії, але там для акробатів немає ресурсів. Немає тих можливостей, які дозволили б показувати гімнастичні номери. Знову ж таки, на жаль, там немає пристосувань для підвісок, для лебідок, для батута.

- Кілька років тому ви режисерували танцювальну групу для «Майдан'Sа». Зараз підтримуєте стосунки з учасниками шоу?

- Часто спілкуємося з учасниками проекту в соціальних мережах. Наша школа «Імперія мистецтв Foresight» була створена після цього конкурсу. Основна кількість учасників якраз і вийшли з цього проекту.

Це були абсолютно різні хлопці. Хтось до цього танцював, хтось не знав про хореографію нічого, але любив цю справу. Є ті, хто прийшов з інших колективів. Тепер ми п'ять років разом. Перетинаємося і в магазинах, і в супермаркетах, хтось із колишніх майдансерів працює офіціантами. На нашому концерті багато з них були. Я їх усіх пам'ятаю. У наш балет намагаємося всіх залучати. Є й ті, кого ми відправляємо на контракт в різні країни. Вони вже доросли до наступного рівня. Ми тільки цьому раді.

- З новим проектом ви відвідаєте ще якісь міста або це ексклюзив тільки для нашого міста?

- Поки з нашим концертом ми виступаємо тільки в Кіровограді. Звичайно ж, хочеться показати наше шоу в різних місцях України. Однак в найближчі місяці нічого подібного не плануємо. Як артистам нам хочеться не зупинятися навіть на Україні. Хочеться показати цю виставу і в Європі. Плани великі і амбітні. Все залежить від нас самих. Як ми будемо це продавати, пропонувати - покаже час. Будемо сподіватися, що двері для нас будуть відкриватися.

Джерело: http://mirpola.kiev.ua/photooboi-c-1381