Оля Полякова повернулася в шоу "Танці з зірками"

Tags :

Співачка Оля Полякова, яка минулого тижня вибув з проекту "Танці з зірками", повернулася в шоу.

У п'ятому ефірі 24 вересня Полякова вийшла на сцену під час музичного антракту і виконали нову композицію з майбутнього шоу - "Квіточка аленький".

Співачка зізналася, що заради тієї підтримки, яку шанувальники надали їй після того, як її пара покинула проект, іноді варто програвати.

"Після відходу з шоу я отримала неосяжну кількість коментарів зі словами підтримки і співчуття. Спасибі вам величезне! Я зрозуміла, що іноді програти краще, ніж виграти, і я б хотіла побажати нашим учасникам Не тільки перемоги, але й такого догляду, в якому буде пам'ятати вся країна ", - поділилася Оля Полякова.

Нагадаємо, що Полякова та її партнер Степан мисюрки вибув з "Танців з зірками" за результатами четвертого ефіру. Співачка зізналася, що дуже засмучена тим, що Не встигла показати своїм фанатам вже Підготовлені постановки. Зараз співачка зайнята підготовкою до майбутнього шоу "На біс!" в Палаці "Україна", яке відбудеться 26 жовтня.

24 серпня через проекту вилетіла співачка Камалія.

Якщо вам потрбний якісний музичний супровід на вашому весіллі кавер-группа Chica Band з радістю готова взяти цю відповідальність на себе. Будь-яке связто з живою музикою від Chica Band залишить після свята лише позитивні емоції.