Новий формат: танці і джаз на одній сцені

Tags :

Найяскравіший феномен української джазової сцени Dennis Adu Quintet і відома танцівниця Alina Sokulska 23 серпня представлять спільну програму "I get a kick out of dancing" в Caribbean Club Concert-Hall.

Dennis Adu Quintet грають джаз. Аліна Сокульська танцює джаз. "Чому б не зробити це разом на одній сцені?", - Подумали хлопці і створили спільний проект "I get a kick out of dancing".

Dennis Adu Quintet - це п'ятірка професійних джазменів на чолі з трубачем Деннісом Аду. Музиканти грають програму, що складається з бі-бопа, хард-бопа і свінгу на цей раз з відомих джазових стандартів.

Постійний учасник міжнародних джазових фестивалів, з 2012 року - лідер квінтету, септету і біг бенду, Денніс Аду грав з такими легендами джазу, як Gregory Porter, Curtis Fuller, Dana Hall, Jason Brown, Jimmy Bosch, Mitch Froman, Wayne Escoffery і Michael Dease .

Склад Dennis Adu Quintet:
- Денніс Аду - труба
- Дмитро Александров - саксофон
- Павло Литвиненко - рояль
- Олександр Ємець - бас
- Павло Галицький - барабани

Талановита київська танцівниця Аліна Сокульська теж не потребує представлення. Яскрава, пластична, з невичерпної енергетикою, вона танцює з 4 років. У 17 років Аліна захоплюється соушл-денсом, а потім закохується в свінг, автентичний джаз, бі-боп, сальсу, афро-кубинську румбу, UK Jazz.

Сьогодні неординарну київську танцівницю рідко застанеш в Києві. Аліна їздить з майстер-класами і виступами по всьому світу, її надихають Ел Міннс, Леон Джеймс, Тедді Браун, Ельвін Ейлі, Brothers-in-Jazz і Ірвен Льюїс, Честер Уітмор, Стівен Мітчелл, Гордон Ніл і, звичайно ж, музика.

Програма "I get a kick out of dancing" - це той випадок, коли танець і музика зіллються воєдино на сцені Caribbean Club Concert-Hall.

Фан-зона - вільні зони для перегляду заходу без прив'язки до конкретного місця.

Вартість квитків: 80-350 грн

067 224-41-11

вул. Симона Петлюри, 4