Небезпечні танці грузинських чоловіків

Tags :

«Спробуйте підстрибнути, згрупувавшись в повітрі. Потім впаде на підлогу прямо на коліна і схопиться знову, щоб повторити все знову і знову! Виконайте обертання на пальцях в м'яких чоботях з такою швидкістю, щоб ніхто не розглянула вашого обличчя. І тут же обертається на колінах по периметру сцени. Зачарує прекрасних дам, спокійно і грайливо спостерігає за вашим сміливим танцем, мета якого - завоювати їхню прихильність ».

Чари з Грузії.

«Два з половиною години пролітають немов секунди, перш ніж ти встигаєш вирішити, на що Звернути особливу увагу, ніж захоплюватися більше - музикою, приголомшливий костюмами, майстерністю або неймовірною технічністю танцюристів, багатими традиціями Грузії».

Національний балет Грузії «Сухішвілі» було засновано в 1945 році Іліко Сухішвілі та Ніно Рамішвіли. У Грузії це був перший професійний танцювальний ансамбль, на прикладі якого створювалися всі наступні. У 30-х роках минулого століття народного танцю як такого в Грузії не існувало. Були ансамблі пісні і танцю Східної Грузії, Західної Грузії - п'ять-шість чоловік і репертуар з кілька танців. Великих колективів і масштабних постановок в Грузії не було, вони з'явилися лише разом зі створенням ансамблю під керівництвом Іліко Сухішвілі. Завдяки зусиллям сім'ї Сухішвілі мистецтво національного танцю

Грузії стало активно розвиватися і завойовувати популярність. Іліко і Ніно зробили свою мрію реальністю: грузинська культура танцю отримала світове визнання, а молоді люди стали партнерами не тільки на сцені, а й у житті, їх справа продолжіли діти, а тепер і внуки.

27 лютого 2017 року Національний балет Грузії «Сухішвілі» в Кривому Розі.

СТО Катрин предлагает всем автовладельцам установку автосигнализации по скандально низкой цене. Обращайтесь по адресу katrin-auto.kiev.ua чтобы более подробно ознакомится с ассортиментом.