Мода і танці - найяскравіший тандем сезону

Tags :

Танці часто називають найчеснішим з мистецтв.

Танцівник не може виконати складне па під фонограму або видати чужу роботу за свою, а глядач завжди помітить будь-яку помилку. У цьому сезоні на світ танців пильну увагу звернула модна індустрія, причому дизайнери не тільки використовували його в якості джерел натхнення, а активно інтегрували в свої шоу. Vogue.ua вибрав найяскравіші приклади з недавно сезону, що завершився показів весна-літо 2017, коли злиття танців і моди нікого не залишило байдужим.

Rabih Kayrouz
Dolce & Gabbana

Італійський модний Будинок Dolce & Gabbana точно знає, як викликати у своїх шанувальників непідробні емоції. Тему нової колекції Tropico Italiano Доменіко Дольче і Стефано Габбана вирішили підтримати запальними танцями - перед початком шоу професійні танцівники окупували подіум і своєю енергетикою миттєво налаштували всіх гостей на потрібний лад.

Stella McCartney

Стриманий і практичний стиль бренду Stella McCartney не асоціюється з танцями і веселощами, але в цьому сезоні Стелла Маккартні вирішила додати більшої емоційності своєму шоу. У підсумку фінальний вихід моделей у неї з класичного дефіле перетворився в гучну вечірку.

Philipp Plein

Покази Philipp Plein - це всього повноцінний перформанс зі складними декораціями, живим музичним супроводом і великою кількістю учасників. Нова весняно-літня колекція бренду присвячена "Алісі в країні чудес", але в фантазії Плейна це вийшла не романтична історія, а психоделічний шоу, яке неможливо без танців, особливо коли з мікрофоном качає зал співачка Ферджі.

Antonio Marras

У Мілані танцювали не тільки у Плейн. Шоу Antonio Marras завершилося виступом артистів, які станцювали на подіумі запальний твіст. Цей перформанс став даниною поваги творчості одного з найвідоміших африканських фотографів Маліка Сідібе. У шістдесятих він зобразив життя звільнених від колоніального тягаря народів Африки і незважаючи на тотальну бідність, що панувала тоді на континенті, його герої раділи життю і звичайно ж танцювали.

Rabih Kayrouz

Сучасні танцівники представили нову колекцію французького бренду Rabih Kayrouz. Довгі плаття, що летять соковитих відтінків виглядали особливо ефектно при виконанні різких і динамічних рухів.