Лещенко та балет "Форсайт" виконали запальний танець під Дорна

Tags :

Під пісню Івана Дорна балет "Форсайт" разом з відомим хореографом Олександром Лещенком випустили другий ролик соціального Youtube-проекту # ТанцюйУкраїнське, який покликаний популяризувати творчість українських артистів.

Так, перший ролик був знятий під сингл групи Quest Pistols Show "Не схожі", а музичним супроводом другого стала пісня Івана Дорна "Номер 23", повідомляє www.magnitu.com.ua.

"На цей раз за собою повів Іван Дорн з піснею" Номер 23 ". Надихнули і його кліп, і пісня, і сам Ваня - в минулому бальний танцюрист. А також наші друзі - відмінні бальні танцюристи, які прикрасили відео експресивними па, як співає Дорн, "на слизькому паркеті", - розповів Лещенко. - Здорово допоміг і елегантний зал Dance Art Academy - розташував до творчості, адже ми все підготували за 2 репетиції та зняли за 2 години ".

Читайте:
Опитувальник Пруста: хореограф Олександр Лещенко відверто розповів про себе

"Ставимо хореографію під молодіжних, просунутих українських артистів, справжніх формуючий, яким і є Дорн і його творчість. Вже зараз ми визначилися з піснею, яка стане акомпанементом для третього відео", - доповнила Ліна Верес.

Артисти запрошують кожного бажаючого стати учасником соціальної ініціативи # ТанцюйУкраїнське. Для цього потрібно зняти своє відео під пісню українського виконавця і викласти на YouTube з хештегом # ТанцюйУкраїнське #DanceLikeUa.

Ролик балету "Форсайт" під пісню Івана Дорна "Номер 23" вже зараз можна подивитися на офіційному каналі DanceLikeUa.