Латиноамериканські танці. У чому складність і чому їм треба навчитися

Tags :

Навчитися красиво танцювати, напевно, коли-небудь хотів кожен.

Коли по телевізору показують, як танцюють головні герої фільму, обговорюючи під час вальсу, сальси або танго якісь важливі питання і навіть не звертаючи уваги на ті рухи, які робить партнер, то здається, ніби це виходить само собою. Настільки невимушено рухаються люди в кадрі.

Однак, насправді, це величезна робота і виснажливі тижні тренувань. Особливо це стосується латиноамериканських танців, що вимагають не тільки уважності в здійсненні певних рухів, а й серйозної фізичної підготовки. Адже латина дуже експресивна і танцювати її, ледь піднімаючи руки або ноги не вийде - все має бути жваво, запально, пристрасно і дуже енергійно.

Як правило, ті, хто в перший день приходять на урок сальси або ча-ча-ча, виходять звідти розчарованими, тому що в перший день занять їх руху більше нагадують не запальний латиноамериканський танець, а метання корови на льоду, до якої підключили динамо машину. Однак так буде лише перші дні. Можливості людського тіла безмежні і при постійних тренуваннях вже дуже скоро з'явиться необхідна пластика, а рухи рук і ніг отримають ту саму легкість, яка захоплює всіх при погляді на танцюючі пари з боку.

При цьому необхідно відзначити - школа танців - зовсім не дороге задоволення. У Києві це обійдеться від 250 гривень на місяць, що на наші часи абсолютно недорого. Зате студії латини є практично в кожному житловому масиві української столиці. Тому завжди можна вибрати собі район так, щоб було зручно добиратися.

Крім того, школа танців - це ще один колектив, де можна зустріти друзів за інтересами. А якщо початківець танцівник не одружений, то це теж може стати для нього шансом знайти свою другу половинку. Адже не дарма ж кажуть, що латиноамериканські танці навчають не тільки рухам, а й мови любові.