Клезмерські танці

Tags :

Казань стала центром тяжіння культурних подій. Черговий фестиваль, на цей раз - єврейської музики, починається завтра. Відкриття фестивалю розриває шаблони. Заради концерту перекриють рух по одній з центральних вулиць.

Фестиваль єврейської музики проходить в Казані не в перший раз. Просто зазвичай клезмерські ансамблі приїжджали до Казані влітку, а цього року вирішили зібратися восени. Звичайно, менш веселим від цієї зміни фестиваль єврейської музики не стане.

Вже завтра, 3 вересня, на вулиці Профспілкова (поряд із синагогою) пройде масштабний концерт в модному форматі open-air. Частина Профспілковій (від вулиці Астрономічній до вулиці Каві Наджмі) весь день буде перекрита.

З роботи можна відпрошуватися після обіду - концерт розпочнеться о 15.00. На концерті виступлять 9 колективів, серед яких ніжно улюблена казанцями «Симха», постійні учасники фестивалю - «Казан егетлере» і хедлайнер - ізраїльська група «Гефелте ДРАЙВ». До музикантам приєднається оркестр МВС, який теж іноді не проти повеселитися.

Всі присутні на концерті можуть танцювати так, ніби їх ніхто не бачить, прямо на вулиці. Втім, тим, хто слухає музику виключно в положеннях «сидячи» або навіть «лежачи», будуть доступні лавочки.

Бажаючим відвідувачам концерту буде приємно дізнатися, що довколишні кафе будуть заодно з фестивалем. Деякі з них, можливо, зможуть запропонувати казанцям хумус і форшмак.

4 вересня фестиваль перебереться до Державного Великий концертний зал ім.С.Сайдашева. Там відбудеться традиційний для фестивалю джазовий концерт. Цього року виступить квінтет Вадима Ейленкріг. Ейленкріг свого часу вчив грі на трубі Роджера Уотерса - одного із засновників групи «Pink Floid». Спеціально для Казані Вадим Ейленкріг і його музиканти підготували особливу джазову програму. Вартість квитків - від 200 до 400 рублів.

5 вересня єврейський фестиваль виїде на гастролі в Зеленодольськ і Свияжск. Але казанцям-любителям мистецтва буде чим себе зайняти. Якраз в цей день в Казані пройде відкриття фестивалю мусульманського кіно. Про це читайте на порталі e-Kazan.ru трохи пізніше.

Прощання з фестивалем єврейської музики відбудеться наступного дня, 6 вересня, в «УНІКС». У гала-концерті візьмуть участь всі музиканти, яких розділили фестивальні дні. Це музиканти з Ізраїлю, Росії, Грузії та України. Вартість квитків - від 300 рублів. Початок о 16.00.

Важливо знати, що зазвичай концерти фестивалю єврейської музики закінчуються тільки тоді, коли музиканти втомляться грати, а глядачі - плескати. Тобто дуже пізно. До цьому слід бути готовими.

Квитки на фестиваль продаються на сайтах квиткових операторів.

По адресу realty-kyiv.com вы можете купить недвижимость в Киеве недорого, так как сейчас наблюдается значительный спад стоимости за последние месяцы.