Хула-хуп і танці на пілонах: як хабаровчанкам «взятися за себе»

Tags :

Огляд модних напрямів для новачків.

За останні роки в Хабаровську відкрилася велика кількість різних спортивних шкіл і студій для жінок. Хтось пропонує класичні напрямки, такі як танці або стрибки на батуті, а деякі розвивають нові для крайової столиці Росії види спорту, наприклад заняття з обручем і вправи на пілонах. Ми підготували огляд курсів і секцій для тих, хто твердо вирішив «почати з понеділка».

1. Стрибки на батуті. Вельми актуальний напрямок - все-таки це олімпійський вид спорту. Такі заняття дозволять розвинути в собі витривалість і розробити м'язи. За словами інструкторів, освоїти стрибки на батуті можуть і діти, і дорослі, але для того, щоб досягти успіхів, потрібно мати гарну координацією і стійкістю. Втім, при бажанні ці якості в собі також можна розвинути. Заради безпеки власникам доводиться купити матрац і не один, щоб в разі екстренних ситуацій люди не отримували травм.

На сьогоднішній день запис в дорослі групи веде Хабаровська міська федерація стрибків на батуті та акробатичній доріжці. Одне заняття обійдеться в 300 рублів. Подробиці можна дізнатися тут.

2. Танці. У Хабаровську є безліч пропозицій для новачків, в тому числі і безкоштовні курси. Наприклад, можна сходити на майданчик латиноамериканських танців у ТРЦ «Магазини радості» або на урок сучасної хореографії в торговому центрі «Південний парк». Що стосується спеціалізованих танцювальних шкіл, то там також можна знайти багато пропозицій для новачків. Курси обійдуться від 1,5 до 3 тисяч рублів на місяць.

3. Хупінг, або заняття з обручем. У Хабаровську з'явилося нове спортивно-видовищне напрям - Хабаровська арт-студія «Фабрика» набирає бажаючих на курси по хупінгу. Передбачається, що на початковому етапі заняття або будуть безкоштовними, або будуть коштувати символічні 100 рублів.

«Вчитися танцювати можна буквально з нуля. Я сама вчилася по відео в Інтернеті - це дуже просто, протипоказань ніяких немає. У тому числі немає вікових обмежень. У загальних рисах це поєднання елементів танцю та художньої гімнастики. Ми ще поки збираємо групу », - розповіла організатор занять по хупінгу Княженіка Волокітіна.

4.Йога. Заняття йогою підійдуть тим, хто хоче домогтися гнучкості, плавних рухів і хорошої постави. Також заняття дозволяють поліпшити кровообіг і травлення. Інструктори багатьох Хабаровський спеціалізованих шкіл були учнями відомих індійських йогів. У центрах проводяться не тільки фізичні вправи, але і заняття по дихальним практикам і медитації. Як відзначають фахівці, для отримання ефекту ходити на заняття потрібно не рідше двох разів на тиждень. Абонемент на місяць в середньому обійдеться в 2 тисячі рублів.

Крім того, можна приєднатися до групи Хабаровський йогів Yoga Free, які влаштовують безкоштовні заняття.

5. Студія танців на пілоні. Такий вид спорту підійде тим, хто хоче розслабитися і поліпшити свою фізичну форму. Танці на пілонах можна освоїти з нуля - в спеціалізованих Хабаровський школах є такі класи.

«Заняття на пілоні дозволяють домогтися витривалості, сили, розтяжки і гнучкості. Для цього не обов'язкова ніяка підготовка: ні розтяжка, ні фізичні навички. До нас приходять 40-річні жінки, які жодного разу не сідали на шпагат, і через місяць занять вони на нього сідають. Тобто це не залежить від віку », - сказала старший викладач, керівник студії танців Diana Style Ілона Савіна.

Абонемент на місяць (початковий рівень) обійдеться в 3 тисячі рублів.