Хореограф Мігель вибере жителя Челябінська для поїздки на проект "Танці"

Tags :

У День міста зірка телеканалу ТНТ проведе благодійний майстер-клас.

13 вересня в Челябінськ приїде хореограф Мігель. Живе в Росії танцюрист з кубинських корінням проведе в столиці Південного Уралу майстер-клас, вибере володаря путівки до Москви за лаштунки проекту «Танці», а всі кошти від заходу направить на допомогу онкохворим дітям. Квитки продаються в Міських видовищних касах і на самому заході.

У День міста в легкоатлетичному манежі пройде танцювальний майстер-клас від зірки телеканалу ТНТ Мігеля. Хореограф популярного проекту «Танці» покаже кілька рухів і проведе розіграш поїздки на зйомки другого сезону шоу - переможцю подарують екскурсію по життю за лаштунками «Танців».

- Їх чекає неймовірне шоу, і я особисто проведу і познайомлю хлопців з героями нового сезону, - поділився Мігель з організаторами благодійного заходу.

До серії майстер-класів випустили лінію одягу та сувеніри з брендом Мігеля. Продукцію можна буде купити тільки на заході, а всі зібрані кошти від продажу отримає відділення Челябінської обласної дитячої лікарні.

- Ми вирішили запросити Мігеля, тому що для нас він є особистістю, яка найбільш точно транслює нашу ідею - «Танцями може займатися кожен!». І саме це ми покажемо +13 вересня: більше ста осіб, серед яких і хлопці на інвалідних візках і хлопці з ДЦП, станцюють разом з Мігелем популярний танець з буквою «М». Ми чекаємо нашу молодь, щоб яскраво провести це неділя і допомогти дітям дитячого Обласного гематологічного центру, - розповіла голова організації для молоді з обмеженнями здоров'я «Наше місце» Марія Дусмухаметова.

Захід пройде 13 вересня в 15:00 і 18:00, квитки можна придбати в Міських видовищних касах і на самому заході.

Основні святкування до Дня міста пройдуть на площі Революції і театральній площі. Також одним з найграндіозніших подій Дня міста обіцяє стати телемарафон ОТВ «Вмикай і дивись!», В рамках якого розіграють трьох Renault Logan. Всього буде розіграно 150 призів. Взяти участь у розіграші зможуть усі бажаючі, яким вже виповнилося 18 років. Анкети з питаннями 13 вересня буде роздавати волонтери, вони стануть поряд з виборчими дільницями. Потім купони з відповідями учасники повинні помістити в спеціальні ящики.

Питання вікторини зачіпають три теми: історія заснування міста, Челябінськ під час Великої Вітчизняної війни та транспорт міста. У ході масштабного телемарафону кореспонденти ОТВ покажуть, як купони потрапляють в ящики, потім в руки кур'єра і доставляються до відкритої студії на Кіровці. Вона буде розташована на Кіровці в кафе «Pretty Betty». Зараз будується величезний скляний барабан, він буде до 3 метрів в діаметрі. У нього повинні поміститися купони загальною вагою до 300 кілограмів.

Кур'єри доставлятимуть купони з місць у імпровізовану студію протягом усього дня. Імена переможців буду називати в рамках телемарафону на всьому його протязі, а відразу після розіграшу адміністратори будуть дзвонити всім переможцям, а декому з них глядачі побачать і почують в прямому ефірі. Також підсумки розіграшу будуть публікуватися на сайті 1obl.ru після прямого включення на телеканалі ОТВ.

У День міста кореспонденти ОТВ допоможуть городянам повністю зануритися в атмосферу свята. Вони будуть «включатися» з найжвавіших місць міста: з площі Революції і театральній площі, де виступатимуть 8 запрошених зірок, з платформи вантажівки ОТВ, який другий рік поспіль візьме участь у святковій кавалькаді, з параду ростових ляльок за участю головних символів Челябінська, у тому числі Маскота ОТВ, і, звичайно ж, з святкового салюту, який цього року обіцяє бути особливо цікавим.

goasiagroup.ru