Індійські танці і обсипання фарбами: в центрі Харкова пройшов фестиваль "Holiwood"

Tags :

Щорічний фестиваль фарб пройшов в цю суботу, 9 липня, на площі Свободи. Під час заходу обсипалися з ніг до голови понад тисячу осіб.

Святкова програма була дуже цікавою і насиченою. У заході взяли участь п'ять провідних, кілька харківських музикантів, які розважали на головній сцені молодь. Крім того, учасники заходу співали пісні і "Скрябіна" в пам'ять про Кузьму, повідомляє юа хостинг.

Площа поділилася на п'ять зон: спортивну, дитячу, творчу, активують і б'юті-зону.

Гості фан-зони вранці робили зарядку, а протягом дня вчилися танцювати індійський танець, і хіп-хоп. Ближче до вечора разом з професіоналом-барабанщиком всі бажаючі відбивали ритми. Паралельно, у творчій зоні, дітвора старанно працювала над своїми малюнками. Найменших гостей розважали аніматори.

А ще на площі організатори одружили гостей. І влаштували костюмований парад. Фарба була всюди.

"Ми вперше проводили фестиваль на площі. До цього він проходив 4 роки поспіль на стадіоні" Арсенал ". Своїм фестивалем ми щиро прагнемо дарувати людям щастя і показувати, наскільки яскравою і насиченою може бути життя кожного з нас. Ми дуже сподіваємося, що все, хто відвідав наш фестиваль відпочили і отримали заряд позитивної енергії. Було дуже приємно спостерігати, як дорослі разом з дітьми малювали крейдою, обсипалися фарбою, бігали в догонялки, стрибали на резиночки і з яким азартом в очах вони спостерігали за науковим шоу. Ми хочемо, щоб дорослі не забували, що таке радіти як дитина ", - зазначила один з організаторів Христина Черкасова.

Тепер в планах у організаторів прикрасити парки та площі інших міст: Львів, Одесу. Крім того, у вересні вони обіцяють ще один, більш масштабне свято в Харкові.