Єфросиніна після ефіру "Танців": "Мене називають дерев'яним колодою і пластичної богинею"

Tags :

Новий сезон проекту "Танці з зірками" вже стартував в неділю 26 серпня. За перемогу в шоу змагатимуться 14 зіркових пар.

На першому прямому ефірі телеведуча Маша Єфросиніна станцювала румбу разом зі своїм партнером, віце-чемпіоном світу в латиноамериканській програмі Максимом Леоновим, повідомляє dance studio NS Dancing. За номер пара отримала 21 бал (з 30) і посіла третє місце.

- Ви нагадуєте мені Наталю Могилевську, яка заради перемоги готова йти на все. Брати румбу на першому ефірі - це самогубство. Але ви з цим впоралися добре, - прокоментувала виступ Єфросиніної найсуворіший суддя проекту, прима-балерина Катерина Кухар.

На свій сторінці в Інстаграм телеведуча зізналася, що після першого випуску вперше зіткнулася з великою кількістю як позитивних, так і негативних коментарів.

- Сьогодні я прокинулася з відчуттям, що моє життя не буде колишньою :) По-перше, за всю історію моєї активності в Інста, я ніколи не стикалася з такою кількістю комментов: "дерев'яне колоду" і "пластична богиня", "бісить" і "обожнюю", що йдуть одночасно, - пише Маша про свій перший танець на проекті на своїй сторінці в Інстаграме. - Тому правило номер один: ні фіга не буду по понеділках відкривати інтернет. По-друге: Мій партнер, Макс Леонов. Загалом, Влад Яма все сказав чітко, додати нічого: "Макс" хотів "мене в танці менше ніж я його"! Згодна! Але в цьому є один плюс: я повернулася додому, і мій чоловік не змінив замки. А, оскільки Інстаграм - це мій єдиний канал, де я можу розповідати вам все, як є, слухайте!
Також Єфросиніна зізналася, що не дивлячись на травми, не збирається здаватися.

- Я знаю, що командно можна досягти величезних результатів - це доводить все моє життя! Макс- моя команда! Мій партнер і вже мій друг! Ми тренуємося з ним три місяці, і все, що я показала вчора в ефірі - цього навчив мене саме он !!! І ніхто інший! Він крутий професіонал у своїй справі і приголомшливий танцюрист!
Так, вихід в таке велике шоу, яке, судячи з рейтингів, вчора подивилася вся країна - психологічно найскладніше випробування! І з ним не кожен впорається! Але нас це тільки раззадоріло- кожен з нас тепер розуміє, куди йому рости і над чим орати .... Тому Марійка зараз збере свій відбитий зад, надірвану зв'язку в нозі і заклинили шию, і потарахтіт на репетицію наступного танцю!