Які танці врятують від хвороб

Tags :

Виписуючи дорогі ліки, наші лікарі не завжди дбають про наше здоров'я, більшою мірою їх метою є отримання додаткової винагороди.

Тому люди намагаються самі діагностувати захворювання і шляхи для їх лікування.

Багато вчених завдяки своїм дослідженням довели, що танці рятують практично від багатьох хвороб. Деякі танці сприяють профілактиці хвороб, а інші служать методом лікування. Залишається тільки вибрати який саме танець.

Вальс сприяє зміцненню вестибулярного апарату, позитивно впливає на серцево-судинну систему, приводить в тонус роботу мозку, а так же стабілізує емоційний фон.

Для людей, у яких болять суглоби, найбільше підходить фламенко, адже латинські танці, як правило, зміцнюють хребет і попереджають хвороби статевих органів. Для людей похилого віку з букетом хвороб, медики радять займатися фокстротом.

Фокстрот для людей такого віку стане профілактикою багатьох захворювань, таких як Альцгеймер. Такий вид танцю як танго ідеально підходить для людей, які страждають на хворобу Паркінсона.

Танець живота - підходить для жінок, які готуються до народження дитини. Танець живота допомагає циркуляції крові в організмі і добре розвиває малий таз. Хореографія і психологія, допомагають вирішувати проблеми емоційного характеру.

Для людей, які хочуть схуднути або скорегувати свою фігуру, танці - це один з найкращих варіантів. Фахівці з фітнесу підтвердили, що танець живота робить талію стрункою, а прес сильним. На додаток ви також придбає гнучкість, сильну спину, ноги і руки.

Для стегон і зміцнення сідниць ідеально підійдуть ірландські танці. Завдяки таким танцям, як модерн і стрип-Платик ви зможете втратити тисячу кілокалорій на годину і підкачати велику групу м'язів. Танець сприяє і гарному настрою.

Ендорфін, який виділяється під час танцю, прирівнюється до вживання шоколаду. Вже давно доведено, що практично всі недуги може врятувати фізична активність і це правда, адже коли ви танцюєте вальс чи танго, всі проблеми відступають на другий план.

Якщо у вас є болі в хребті, суглобах або кінцівках, ви завжди зможете привести їх в тонус завдяки танцям, а не лікувальними мазями або таблетками. Адже рух - це життя, а танець допоможе і тим людям, які не вміють танцювати.

По адресу у вас есть прекрасная возможность купить детские ролики в киеве по очень привлекательной цене. Здесь вы найдете огромный выбор спортивных товаров для ваших детей.