Як привести тіло в форму: ТОП-5 кращих танців для схуднення

Tags :

Очолює список танців для схуднення запальна сальса

Щоб схуднути, зовсім не обов'язково ходити тільки в тренажерний зал і сидіти на суворій дієті. Можна замінити це походом на танці.

Вашій увазі ТОП-5 наймодніших і популярних танців для схуднення від "Ліза".

1. Сальса

Очолює список танців для схуднення запальна сальса. Вона родом з Куби, там танцювати її вміють все. Кубинці говорять, що європейці танцюють сальсу, тому що хочуть навчитися веселитися.

До того ж під час танцю працюють всі основні групи м'язів, особливо преса, стегон, сідниць і ніг.

Година занять - мінус 510 ккал.

2. Стрип-пластика

Нічого спільного зі стриптизом і танцями на пілоні в цьому стилі немає. У стрип-пластики багато спокуси, зваби, але ніякої вульгарності. Базові руху - всілякі хвилі руками і корпусом. Один рух неспішно перетікає в інше - розвивається гнучкість і пластику, поліпшується розтяжка, зміцнюються м'язи.

Час танцю спалює 500 ккал.

3. Зумба

Яскрава енергійна зумба - це одночасно і повноцінна фітнес-тренування, і запальні танці під латиноамериканські ритми. На заняттях ви грунтовно пропрацюєте всі проблемні зони: живіт, стегна, сідниці, руки, ноги.

За годину танців йде близько 400-500 ккал.

4. Реггетон

Танець зі скандальною "репутацією". Напевно, саме тому він такий популярний. Реггетон визнаний одним з найбільш еротичних танців. Він поєднує відразу кілька стилів: реггі, хіп-хоп і денсхолл.

Основа техніки - активні рухи і "тряска" всім тілом, обертання стегнами, грудьми, сідницями. Експерти радять цей стиль всім, хто мріє про "бразильської попки", хоче позбутися целюліту і схуднути.

Додатково до всього реггетон розвиває пластику, гнучкість, підтягує м'язи і покращує кровообіг.

За годину занять можна втратити більше 500 ккал.

5. Аргентинське танго

Цей стиль підходить навіть тим, кому протипоказані серйозні навантаження. На відміну від інших стилів, танго - менш енергозатратне. За годину спалюється близько 300-400 ккал. Однак танго допомагає поліпшити поставу, підтягнути м'язи, відмінно розвиває гнучкість і грацію. Під час танцю використовуються всілякі техніки обертання, миттєва зміна положення тіла, розвороти і інші елементи. Це зміцнює вестибулярний апарат і розвиває координацію. А головне, цей танець сприяє схудненню!