Гарячі грузинські танці чекають жителів Приангарья на "Голосі кочівників"

Tags :

Група BANI вийде на сцену, щоб відкрити музичний фестиваль в Бурятії

Іркутськ, 15 липня, IrkutskMedia. Гарячі грузинські танці чекають жителів Бурятії на 8-му міжнародному музичному фестивалі "Голос кочівників". 12 грузинських музикантів і танцюристів з групи BANI вийдуть на сцену Бурятською філармонії 21 липня. Про це ІА UlanMedia повідомили в прес-службі Бурятською філармонії.

Учасники групи - професійні музиканти, які зібралися, щоб пропагувати фолк-музику, поєднуючи народні інструменти з сучасними. Група створена в 2011 році. Музиканти швидко завоювали популярність у себе на батьківщині, випустивши кілька кліпів і сьогодні BANI активно виступає за кордоном.

"BANI в перекладі з грузинського означає низьку ноту, яку в грузинській пісні обов'язково потрібно тримати власникові найнижчого голосу. Зверху на цю ноту накладається інше звучання, вся краса музики." Лазні "- це фундамент музики", - говорять учасники групи.

Концерт в Бурятії в рамках міжнародного фестивалю "Голос кочівників" вже не перший візит грузинських музикантів в Росію. Перший російський концерт, що відбувся в Казані, пройшов з колосальним успіхом. А зовсім недавно група повернулася з великих гастролей по Росії.