Фестиваль традиційної культури «Пісні і танці мого народу» пройде в рутульського районі

Tags :

У селі Рутул рутульського району 17 жовтня пройде фестиваль традиційної культури «Пісні і танці мого народу», повідомили РІА «Дагестан» в Республіканському Будинку народної творчості міністерства культури РД.

За словами джерела, захід пройде в Центрі традиційної культури народів Росії. Головна місія свята - популяризація народної творчості та традиційної культури, народних музичних інструментів, національного костюма рутульцями і цахурцев; просування талановитих музикантів, самодіяльних композиторів, виконавців народних пісень, танців. Свято стане не тільки демонстрацією народної творчості та традиційної культури жителів району. Очікується також вшанування та нагородження кращих працівників сільського господарства.

У прес-службі додали, що організаторами фестивалю виступають адміністрація та Управління культури рутульського району, Республіканський Будинок народної творчості міністерства культури РД. Управлінням культури рутульського району за підтримки сільських адміністрацій проводиться активна робота по збереженню культурної спадщини, розвитку народної творчості. У районі функціонують зведений фольклорний колектив, ВІА «Аяз», дитячі хореографічні та фольклорні ансамблі в селах Рутул, Хлют, Верхній Катруха та інших. У селі Іхрек живе і працює відомий в республіці ашуг Дамадай Меджидов.