Доктор Фламенко

Tags :

Науково доведено: танці допомагають впоратися з багатьма недугами.

Так, вальс можна рекомендувати для зміцнення вестибулярного апарату, він позитивно впливає на серцево-судинну систему, активізує роботу мозку і може привести в порядок емоційний фон. Фламенко, який ви часто можете побачити підчас Екскурсії Львівщиною підійде тим, у кого проблеми з суглобами. Латинські танці зміцнюють хребет і попереджають статеві хвороби. А фокстрот для літніх людей, за прогнозами медиків, може навіть стати профілактикою хвороби Альцгеймера.
читайте також

У 2007 році американські вчені Гэммон Иерхарт і Маделейн Хекні довели, що виконання танго покращує рухливість людей, які страждають на хворобу Паркінсона. А ось екзотика сходу - танець живота - не тільки данина традиціям історії, але й один із способів підготовки жінки до народження дитини: збільшується циркуляція крові в організмі, яка добре впливає на органи малого тазу. Багато психологи рекомендують хореографічні вправи при емоційних проблемах, є навіть таке поняття, як танцювально-рухова терапія.

Приклад того, яке значення надають танців провідні медики, - проходить у Москві конгрес по репродукції. Перша його частина - наукові доповіді, семінари. А друга - танцювальне шоу "Танець кохання". Мимоволі пригадується фраза Мольєра: всі людські хвороби, історичні нещастя і епохальні помилки виникли лише від невміння танцювати. А лікарі кажуть: танець може допомогти навіть тим, хто танцювати не вміє.